Шкіряний Органайзер Для Паперу

В наявності
Тільки %1 залишилося
Артикул
1_0267_DEX

Починаючи з 613,83 ₴

Цей органайзер для паперу допоможе вам ефективно навести лад в шухлядах і на столі, впорядкувавши всі папери та нотатки. Він виготовлений з натуральної італійської шкіри, що дозволяє м’яко та зі стилем захистити поверхню столу. Цей універсальний аксесуар йде в 4 розмірах, що дає вам можливість компактно зберігати нотатки, листи, рахунки, документи та всіляке канцелярське приладдя. Шкіряний язичок забезпечить легкий доступ до паперу будь-якої миті. Цей органайзер чудово впишеться в будь-який інтер’єр дому, офісу, приймальні або класної кімнати.

ДЕТАЛІ:

  • Шкіра Crazy Horse
  • Замшева внутрішня частина
  • Шкіряний язичок для зручного витягування паперу
  • Велика місткість
  • Підходить розмірам паперу, що відповідають міжнародним стандартам
  • Можливість персоналізації

Шкіра Crazy Horse

Натуральну шкіру Crazy Horse вибирають за її гарну якість та класичний вигляд. Вона має гладеньку, матову лицеву та м’яку, оксамитову виворітну сторони. З часом набуває патини – вінтажного шарму у вигляді унікальних подряпин або слідів від згину.

Гаряче Тиснення

Завдяки гарячому тисненню, будь-який шкіряний виріб стане ексклюзивно вашим, а подарунок – більш особистим та значущим! Гаряче тиснення передбачає вдавлювання випуклих металевих розжарених літер (кліше) у поверхню шкіри. В кожному лістингу ви знайдете великий вибір кліше.

Доставка до США займає від 14 до 21 днів. До Канади – від 21 до 30 днів. До Європи – від 20 до 25 днів. До Австралії – від 25 до 35 днів. Зверніть увагу, що це лише приблизний час доставки. Іноді терміни можуть бути іншими залежно від географічного розташування, погодних умов чи перевірки на митному контролі.

Термін виготовлення виробу складає від 1 до 3 днів. Зверніть увагу, що для виготовлення персоналізованих виробів, зазвичай потрібно більше часу.

Звертайтесь, якщо у вас виникли будь-які питання щодо термінів доставки!

Шкіра Crazy Horse

Будь ласка, зверніть увагу, що шкіра Crazy Horse – це натуральний матеріал. При контакті з водою колір може линяти. Якщо шкіра намокла, залиште її сохнути в добре провітреному місці, але не висушуйте штучними джерелами тепла (феном, батареєю та іншими).

Для правильного догляду:

• Натирайте шкіру кондиціонером (або кремом для рук) раз в 3 місяці

• Протирайте бруд гігієнічними серветками

 

0
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Шкіряний Органайзер Для Паперу