Інші Аксесуари

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-15 з 41

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-15 з 41

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Різноманітність Без Меж, Якість Без Компромісів

В багатому асортименті наших аксесуарів кожен виріб – незалежно від того, привертає він вашу увагу своїм ніжним відтінком, виразною текстурою, неперевершеною практичною цінністю або інноваційним стилем – відображає нашу щиру відданість високій якості й прагнення зберегти традиції майстерності ручної роботи, гармонійно переосмислених завдяки технологічному прогресу і модним тенденціям.

Ми ретельно відбираємо матеріали й фурнітуру, щоб будь-який шкіряний аксесуар, яким ми доповните свій стиль життя, обов'язково порадував вас своєю довговічністю, функціональністю та естетичною привабливістю.

Практичність, Що Надихає

В нашій колекції шкіряних аксесуарів ви неодмінно знайдете для себе те, що допоможе вам ефективно самовиразитися в досягненні цілей, хобі чи виконанні повсякденних задач. Всі аксесуари ми створюємо вручну, щоб вони стали незамінними, універсальними, довговічними, а головне – єдиними у своєму роді для вас.

Що б ви не обрали для дому чи офісу: чи то жіночу косметичку або чоловічий несесер, візитницю, обкладинку на паспорт чи бирку на багаж, – кожен аксесуар допоможе вам зосередитися на важливих митях життя й забути про непотрібний стрес через звичні нам турботи.

Так само як і наші аксесуари для гаджетів, всі наші вироби з цієї колекції створені запропонувати вам прості, але дієві розв'язання поширених проблем, як впорядкування, зберігання, захист та транспортування речей першої потреби.

Додайте особливого авторського штриха вашому дозвіллю, хобі, роботі, навчанню чи подорожам, обравши шкіряні обкладинки для блокнотів, чохли для барабанних паличок та багато іншого з нашого асортименту.

Ваш Аксесуар, Ваша Індивідуальність

Створені вручну, щоб бути непересічними й далекими від концепції мас-маркету, наші шкіряні аксесуари досягають нових висот завдяки красивим штрихам персоналізації ініціалами, іменем, текстом, значущою фразою чи навіть вашим власним кліше. Наші персоналізовані аксесуари поєднали в собі преміальну якість, практичність та індивідуальний підхід до створення, що б стати оригінальною ідеєю для подарунка для вас, ваших близьких, а також корпоративного подарунка для ваших колег.

Як підібрати косметичку?

Вибирайте косметичку, функціональність та місткість якої відповідала б вашому стилю життя, звичкам та потребам. Чим більш мінімалістична, тим більш вона функціональна. Косметички з натуральної шкіри та надійної фурнітури прослужать не один рік і вмістять все, що обов'язково повинно бути в кожній косметичці. В нас ви знайдете найкращі косметички для себе та близьких!

Яка обкладинка найкраще підходить для паспорта?

Якщо ви не можете уявити своє життя без подорожей, і ви часто поповнюєте свій список відвіданих міст чи країн, рекомендуємо вам обрати обкладинку на паспорт з натуральної шкіри, оскільки вона вважається найбільш міцною, зносостійкою, довговічною та стильною. Природні властивості натуральної шкіри гарантують, що обкладинка для паспорта прослужить не один рік, дбайливо захищаючи ваші документи від неочікуваних неприємних ситуацій в дорозі або зношування з часом, а також даруючи неймовірні тактильні відчуття й набуваючи красивого характеру з кожним використанням. Крім того, персоналізована обкладинка паспорта стане чудовим доповненням до ваших подорожей і ефективним та неординарним подарунком для мандрівників.

Як причепити бирку на багаж?

Наші персоналізовані бирки на багаж максимально зручні у використанні: продуманий тип кріплення зі шкіряною пряжкою дозволяє надійно прикріплювати ваш новий аксесуар до всіх видів багажу: сумок, рюкзаків або валіз, забезпечуючи при цьому зручний і безпечний доступ до персональних даних.