Прості Правила Догляду За Шкіряними Виробами
Ось кілька порад про догляд за шкіряними виробами:
- Зберігайте шкіряні вироби в сухих, добре провітрених приміщеннях
- Зберігайте шкіряні вироби у світлих та темних кольорах окремо
- Коли ви не плануєте користуватися виробом впродовж тривалого часу, його краще зберігати в коробці (пакуванні) виробника або інших екологічно-чистих пакетах
- Протирайте виріб виключно чистою, м’якою бавовняною серветкою, злегка змоченою в розчині з нейтрального (без запаху та барвників) мила
- Користуйтесь спеціалізованими засобами для додаткового захисту поверхні
- Обов’язково спершу тестуйте будь-який спосіб чи засіб для догляду на маленькій, непомітній ділянці матеріалу
- В жодному разі не періть шкіряні вироби в пральній машині
- В жодному разі не прасуйте шкіряні вироби
- В жодному разі не сушіть шкіряні вироби штучними джерелами тепла, як-от феном чи на батареї
- В жодному разі не користуйтеся відпарювачем для одягу
- В жодному разі не протирайте шкіряні вироби вологими серветками
- В жодному разі не чистіть шкіряні вироби будь-якими хімічними засобами для чищення
Більш детальну інформацію про найпоширеніші помилки в догляді за шкіряними виробами ви можете знайти в нашій статті.
Кожен вид шкіри має свої унікальні властивості, які визначають способи догляду за нею. Знайдіть свій улюблений вид шкіри та з’ясуйте, як правильно доглядати за нею.
Шкіра Crazy Horse
Дотримуючись цих простих порад з догляду за шкірою Crazy Horse, ви ще більше підкреслите її «вінтажний» шарм та збережете її неймовірну текстуру на багато років:
- Щоб прибрати легкі плями та невеликий бруд з поверхні шкіри, протріть її звичайною сухою бавовняною серветкою, злегка змоченою в розчині з нейтрального мила.
- Увага! В жодному разі не використовуйте спиртовмісні вологі серветки для протирання поверхні шкіри! Спирт пошкодить текстуру шкіри.
- Невеликі подряпини ви також можете затерти пучками пальців, злегка натискаючи ними, або натерти їх невеликою кількістю спеціалізованого кондиціонера (або нейтрального крему для рук) сухою бавовняною серветкою.
- Шкіра Crazy Horse не любить вологи. Якщо вам все ж таки не вдалося запобігти її контакту з водою, і ви, наприклад, потрапили під дощ, залиште шкіряний виріб сушитися в добре провітреному приміщенні, попередньо протерши його сухою серветкою, щоб забрати зайву вологу. Однак, в жодному разі не використовуйте штучні джерела тепла, як-от: батарею, фен, праску та інші для того, щоб пришвидшити процес сушіння. Коли шкіряний виріб повністю висохне, нанесіть на його поверхню невелику кількість кондиціонера для шкіряних виробів (або нейтрального крему для рук) та рівномірно розподіліть його по всій поверхні шкіри. Також рекомендовано спершу нанести кондиціонер або крем на непомітну ділянку виробу, щоб переконатися в тому, що він не матиме шкідливого впливу на шкіру.
- Регулярно, а саме раз в 3-6 місяців натирайте поверхню шкіри спеціалізованим кондиціонером для шкіряних виробів або нейтральним кремом для рук.
- Протираючи поверхню шкіри серветкою з кремом чи кондиціонером, не натискайте надто сильно – це може призвести до невеликої, але цілком помітної зміни кольору шкіри та пошкодження її текстури.
Зберігання
Щоб уникнути вицвітання кольору та появи неприємного запаху шкіри, дуже важливо:
- Зберігати шкіряні вироби в сухому, темному, добре провітреному приміщенні, куди не потрапляють прямі сонячні промені. Не тримайте шкіряні аксесуари в герметичних поліетиленових пакетах. Їх краще зберігати в пакуванні виробника або в інших екологічно чистих пакетах.
- В об’ємні шкіряні вироби (наприклад, сумки) рекомендовано засовувати стару газету або інший папір, щоб запобігти втраті форми.
Шкіра флотар
Натуральна шкіра флотар чарує неповторними візерунками та м’якістю. В ній поєднались класична вишуканість та найкраща якість. Завдяки своїй текстурі, менш чутливій до вологи та подряпин, флотар чудово вписується в активний спосіб життя.
- Щоб прибрати легкі плями та невеликий бруд з поверхні шкіри, протріть її звичайною сухою бавовняною серветкою, злегка змоченою в розчині з нейтрального мила.
- Увага! В жодному разі не протирайте шкіру вологими серветками та не натирайте її кондиціонером чи кремом для рук.
- Попри те, що шкіра флотар має досить зносостійку текстуру, яка менш вразлива до подряпин, з нею все одно слід обережно поводитись, щоб запобігти її пошкодженню. Контакт з водою з часом може призвести до появи мокрих плям, втрати кольору та форми.
- Якщо все ж не вдалося уникнути контакту з водою, і шкіряний виріб намочився, одразу ж промокніть його сухою, м’якою бавовняною серветкою, щоб прибрати зайву вологу.
- Залиште шкіряний виріб сохнути в добре провітреному приміщені подалі від прямих сонячних променів та джерел штучного тепла, таких як батарея, фен та інші.
- Якщо ви не плануєте впродовж тривалого часу користуватися вашим виробом зі шкіри флотар, краще зберігайте його в окремому пакуванні, в темному, сухому приміщенні. Не зберігайте світлі та темні кольори разом, оскільки це може призвести до линяння кольору шкіри.
Натуральна шкіра рослинного дублення
Найперше, що потрібно зазначити про цей вид шкіри так це те, що вона ідеальна завдяки своїй неідеальності. ЇЇ люблять за вишукану красу та мінімальну обробку поверхні, що якнайкраще показує природні властивості матеріалу. Такий вид шкіри обробляється фарбами на основі рослинних компонентів, що додає їй виразного, «вінтажного» вигляду, а також здатності набувати патини й «засмагати» під сонцем, змінюючи свій відтінок. Однак, саме й через цю мінімальну обробку, яку проходить шкіра рослинного дублення, вона більш схильна до появи з часом подряпин, плям та інших неідеальностей.
- Регулярно, а саме раз в 3-6 місяців натирайте поверхню шкіри спеціалізованим кондиціонером для шкіряних виробів або нейтральним кремом для рук.
- Уникайте контакту шкіряних виробів з водою та хімічними засобами для чищення.
- Якщо шкіряний виріб намочився або забруднився, його одразу ж слід протерти й висушити.
Натуральна лицьова шкіра
- Щоб прибрати легкі плями та невеликий бруд з поверхні шкіри, протріть її звичайною сухою бавовняною серветкою, злегка змоченою в розчині з нейтрального мила.
- Увага! В жодному разі не протирайте шкіру вологими серветками.
- Для пом’якшення текстури шкіри натріть її поверхню спеціалізованим кондиціонером або нейтральним кремом для рук сухою, м’якою бавовняною серветкою.
- Уникайте контакту з водою. Якщо такої ситуації все ж не вдалося уникнути, і шкіряний виріб намочився, залиште його сохнути в добре провітреному приміщенні подалі від прямих сонячних променів та джерел штучного тепла, як-от батареї чи фену. Як тільки шкіра повністю підсохне, натріть її невеликою кількістю спеціалізованого кондиціонера або нейтрального крему для рук сухою, м’якою бавовняною серветкою.
- Регулярно, а саме раз в 3-6 місяців натирайте поверхню шкіри спеціалізованим кондиціонером для шкіряних виробів або нейтральним кремом для рук. Перед тим як натирати, рекомендовано протерти поверхню від пилу та бруду сухою серветкою, а також протестувати невелику кількість засобу на непримітній ділянці шкіри, щоб переконатися, що він не пошкодить матеріал.
- Протираючи поверхню шкіри серветкою з кремом чи кондиціонером, не натискайте надто сильно – це може призвести до невеликої, але цілком помітної зміни кольору шкіри та пошкодження її текстури.
- Зберігайте шкіряні вироби в сухому, темному приміщенні подалі від прямих сонячних променів та джерел штучного тепла. Також рекомендуємо зберігати вироби в пакуванні виробника або в інших екологічно чистих пакетах.