Обкладинки для Блокнотів

Відобразити як Таблиця Список

9 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

9 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення

Якісні Шкіряні Обкладинки Для Блокнотів

Наші шкіряні обкладинки для блокнотів дбайливо створені вручну з високоякісної натуральної шкіри та довершені надійною фурнітурою.

Кожна обкладинка гарантуватиме делікатний захист для вашого улюбленого блокнота, щоб він виглядав як новенький впродовж років. Унікальні властивості натуральної шкіри порадують вас приємним ароматом, гладенькою текстурою та неповторною патиною.

Багатофункціональні Обкладинки Для Багатозадачного Життя

Більше, ніж просто обкладинка для блокнота – це ваш надійний помічник для дому, офісу та подорожей, що допоможе тримати вам в одному місці не лише блокнот, записник, щоденник чи скетчбук, але й ручку чи олівець, кредитки, карту міста, записки, квитки та багато іншого. Ми ретельно розробляємо дизайн всіх обкладинок, щоб вони ідеально підходили вашому блокноту за розміром! Ці обкладинки для блокнота створені спеціально для активних, зайнятих людей, хто прагне організованості, має багато планів, ідей та мрій.

Навіть легко помістивши всі необхідні вам речі, обкладинка залишається компактною, акуратною зовні – вона не займатиме багато місця в сумці, рюкзаку чи кишені.

Разом зі шкіряними аксесуарами для гаджетів, підібраних по кольору, обкладинки для блокнота обов'язково оновлять ваш робочий образ, додавши йому професійності та впевненості.

Додайте Авторський Штрих Робочому Простору

Чи то для хобі, роботи, навчання чи подорожей, персоналізовані обкладинки для блокнота стануть практичним та особливим подарунком з будь-якої нагоди. Іменна обкладинка для блокнота підкреслить завзяту та творчу особистість, хто шукає простору для самовираження, самовдосконалення чи самоорганізації. Крім того, шкіряна обкладинка на замовлення – це завжди вдала ідея для корпоративного подарунка.

З якої шкіри роблять обкладинки для блокнотів?

Hidemont пропонує крафтові обкладинки для блокнотів, виготовлені з якісної шкіри Crazy Horse, що не линяє. Натуральна шкіра та ручна робота роблять обкладинку не просто щоденним аксесуаром, а способом вираження власного стилю, творчості та самоорганізації.

Де купити обкладинки для блокнотів?

Розгляньте колекцію шкіряних персоналізованих обкладинок Hidemont і знайдіть ту саму, що прослужила б вашому блокноту не один рік. Ми пропонуємо всі можливі розміри обкладинок для найпопулярніших брендів блокнотів, таких як Moleskine, Hobonichi, Field Notes та інших (дізнайтесь більше про види блокнотів, обкладинки для яких ми виготовляємо). Врахувавши ваші потреби та смаки, ми створили цілу лінійку різних моделей шкіряних обкладинок саме для вашого активного способу життя!