Про нас

Вітаємо Вас в Майстерні Hidemont

Ми – це сучасна майстерня з виготовлення виробів з натуральної шкіри. Ми віримо, якщо кожен з команди на одній хвилі, то результат не забариться. Ідея до ідеї, талант до таланту. І все готово – якісні, практичні, модні та ексклюзивні шкіряні аксесуари, що відмінно доповнюють ваш активний спосіб життя. Ми в захваті від натуральної шкіри. Ми в захваті від своєї справи. І ми хочемо, щоб в захваті були й ви.

Hidemont leather supplies

ВІДМІННА ЯКІСТЬ = МЕНШЕ СПОЖИВАННЯ

Інноваційні ідеї зі створення стильних та практичних виробів на кожен день вимагають величезної уваги до дрібниць. Кожен з виробів виготовлено з найкращої, найякіснішої сертифікованої італійської натуральної шкіри та довершено довговічною фурнітурою. Строго дотримуючись цього принципу, ми впевнено крокуємо до втілення ідеї збереження ресурсів. Наші прості та функціональні вироби прослужать не одне покоління.

Hidemont leather artisans

ВИРОБИ, СТВОРЕНІ ЛЮДЬМИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ

Створюючи шкіряні вироби, ми прагнемо, щоб вони були настільки зручними та унікальними для вас, наскільки це можливо. Ми знаємо всі потреби та смаки сучасних людей, то ж ми майстерно втілили їх у функціональності та довершеному вигляді. Додаючи персоналізацію – неповторний акцент – до виробів, ми сподіваємося, що вони стануть джерелом вашого самовираження та натхнення. Ми раді, що люди по всьому світу, зокрема, з США та Європи вірять в нас. Ми вдячні за кожен об’єктивний відгук.

Theme Features

Hidemont supply dynasties
Династії Постачальників

Наші постачальники – це майстри з виготовлення шкіри в 3-му, 4-му поколіннях, а їхні батьки, діди та прадіди займались виробництвом натуральної шкіри ще в 19 столітті та постачали матеріал по всьому світу.

Hidemont high quality materials
Найякісніші Матеріали

Ми використовуємо лише найкращу італійську натуральну шкіру та довговічну фурнітуру. Ми цінуємо, що ви обираєте наші вироби. І саме тому, ми пропонуємо аксесуари, виготовлені лише з матеріалу, в якому цілком впевнені.

Hidemont saddle stitching
285 000 Швів

щомісяця робить один майстер. Всі рухи чіткі та точні, як годинниковий механізм. Результат – найвища якість та акуратний вигляд.