Умови гарантії на фурнітуру

Фурнітура на наших шкіряних виробах, як-от кнопки, застібки, кільця, пряжки та інші металеві деталі, підпадає під гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації. Ця гарантія покриває дефекти фурнітури та її встановлення, але не включає знос або пошкодження, спричинені неправильним використанням або зовнішніми впливами.

Щоб фурнітура на наших шкіряних виробах прослужила Вам якомога довше, рекомендуємо регулярно очищати її м'якою сухою тканиною, уникаючи використання агресивних засобів для чищення, які можуть пошкодити металеву поверхню. Уникайте тривалого контакту з водою та хімічними речовинами (парфумами, лосьйонами), які можуть спричинити корозію або зміну кольору.

Якщо фурнітура зламається протягом перших 6 місяців використання, повідомте нас, і ми зробимо ремонт або заміну, а також покриємо витрати за доставку виробу зі заміненою або відремонтованою фурнітурою до Вас. Ми просимо Вас покрити тільки витрати за доставку до нашої майстерні.

В разі, якщо фурнітура на вашому виробі потребує заміни чи ремонту більше ніж через 2 роки використання, ми радо це зробимо, покривши вартість матеріалів та роботи. Однак, ми просимо Вас покрити всі витрати за доставку виробу до нашої майстерні та назад до Вас.

Не знайшли те, що цікавить?