Ми всі коли-небудь тією чи іншою мірою відчували дискомфорт або тривожність через хаос довкола: причиною тому могли стати чи то плутанина в думках, невизначеність в стосунках, неконтрольований потік задач на роботі, безлад в особистих речах, нескінченні ярлики й папки на робочому столі комп’ютера, чи то глобальні проблеми в соціо-політичному контексті. І ми всі звикли справлятися з хаосом по-різному: хтось навчився вгамовувати його, в той час, як інші, не маючи найменшого уявлення, що з ним робити, навчилися лише співіснувати з ним, час від часу страждаючи від раптових припливів стресу.

Це питання завжди було ключовим у світлі дискусій та досліджень. Насамперед варто згадати про стародавню японську філософію фен-шуй, яка в сучасному світі знайшла своє відображення в книгах Марі Кондо, Гретхен Рубін, Франсін Джей, Джошуа Беккер під іншими вже поняттями мінімалізму, відмови від непотрібного та ефективного впорядкування.

Наша команда Hidemont цілковито підтримує ці ідеї й вірить, що занурення в безлад це саме та набридлива й глибоко вкорінена звичка, від якої слід позбутись, а не вигадувати їй виправдання типу «це мій творчий безлад».

Всі наші шкіряні аксесуари мають на меті допомогти вам досягти бажаного рівня порядку в кожному аспекті життя, як-от проведення вільного часу вдома зі сім’єю, розгрібання задач на роботі, подорожування чи самовираження через хобі. Ми створюємо наші вироби, щоб довести, що звичка до порядку – насправді неабияк корисна, і ось чому.

 

1. Зекономить ваш час

 

«Коли ми починаємо контролювати свої речі, ми відчуваємо, що контролюємо своє життя», і зокрема свій час. Коли всі необхідні речі на своєму місці, ми швидше їх знаходимо, особливо коли поспішаємо, наприклад, під час шопінгу, подорожі або на виході з дому. Знаєте, як проводи чи навушники люблять губитися саме тоді, коли вони найбільше потрібні, а знаходимо ми їх тільки після того, як купили нові?

Уявіть: ваш телефон розряджається під час довгого польоту, але вам не потрібно копирсатися в ручній поклажі, шукаючи павербанк в одній кишені, кабель – в іншій, а AirPods – взагалі хтозна-де.

Або ви запізнюєтеся на онлайн-зустріч і вмощуєтесь за столиком в кафе, але не потрібно ніяково просити вибачення перед колегами, бо ви зайняті розплутуванням навушників.

А тепер уявіть, що вам не потрібно цього уявляти, бо шкіряний органайзер для кабелів та електроніки – це ваш рятівник від хаосу. Цей аксесуар допоможе скласти все в одне місце і захистити важливі речі від пошкоджень під час транспортування. З цим компактним і стильним помічником ви забудете про проблеми з кабелями та іншими периферійними дрібницями, а ще оптимізуєте свій час.

 

tech accessories on desk leather tech organizer

 

До речі, зараз ми тестуємо ще кілька нових моделей техорганайзерів, які точно стануть вашими улюбленцями й чудовими ідеями для подарунків на випускний, День народження чи річницю. Підпишіться на нашу розсилку, щоб першими дізнаватися про новинки в нашому магазині!

 

2. Зменшить рівень стресу

 

Нехай біганина по дому в пошуку речей залишиться в минулому – вона з'їдає час і нерви. Коли ви знаєте, що всі потрібні речі завжди під рукою, це дарує відчуття спокою та впевненості.

Крім того, існує пряма залежність між фізичним порядком та психологічним добробутом. Дослідження, проведене Університетом Південної Каліфорнії, показало, що жінки, хто описують свої домашні умови як «захаращені», мають підвищений рівень кортизолу, гормону стресу.

Організованість позбавляє від непотрібних думок, таких як «Чи не простіше викинути, ніж поскладати?», «А що, якщо мене обікрали?», «Чи дійсно можна знайти окуляри без них?» і т.д.

Наша шкіряна підставка допоможе забути про стрес через загублені речі. Вона універсальна та проста у використанні й ефективна для віднайдення організаційного дзену в будь-якій ситуації: тримайте її для порядку чи то в коридорі, біля ліжка, на косметичному столику чи на робочому столі в офісі.

Ця підставка – яскраве підтвердження того, що «зовнішній порядок веде до внутрішнього спокою».

 

edc on desk edc organized in tray

 

  • Забудьте про ранкові перевороти будинку в пошуках ключів.
  • Більше не потрібно носитися за пультом по вітальні, коли можна спокійно насолоджуватися переглядом Netflix.
  • Часто проходили всі 5 етапів від заперечення до прийняття, прощаючись із загубленими речами? Тоді ця підставка саме для вас, оскільки все необхідне – ключі, телефон, гаманець, окуляри, контактні лінзи, зарядка, навушники, бальзами для губ, гребінець, пульт, канцелярія – завжди буде під рукою.

Цей аксесуар має одні переваги: його гладенький і м’який матеріал та естетичний вигляд додають відчуття розкоші, безпеки та затишку.

А зі шкіряною підставкою з ремінцями, яка легко й компактно скручується, ви зможете залишатися організованими навіть у подорожах, бо вона забезпечить безпечне місце для речей на столику готелю чи навіть цікаве місце для гри вашої дитини в довгій поїздці.

 

3. Підвищить продуктивність й ефективність прийняття рішень

 

Оточені хаосом, ми часто губимося у вирі різноманітних справ, думок та речей, які, здається, не піддаються контролю.

Оточені хаосом, ми, як правило, не знаємо, з чого почати, за що братися, на чому зосередитися, як розставити пріоритети, і не маємо чіткої картини потенційного результату. Однак ми схильні відволікатися на неважливі речі. Хаос виснажує, забираючи сили та мотивацію.

Просто страшно подумати, скільки новаторських ідей і проєктів могли бути поховані під безладом на неприбраному столі.

Дослідження, проведене OfficeMax, показало, що непорядок на робочому місці може гальмувати кар’єрне зростання та псувати професійний імідж. На жаль, за статистикою, близько 90% працівників в США впевнені, що завали з тек, канцелярії на їхньому робочому столі негативно впливають на ефективність роботи.

Але є прості кроки, які виручать з наведенням ладу та підвищенням продуктивності в офісі чи при роботі віддалено:

  • Приберіть зайве зі столу, залишивши лише необхідне.
  • Виділіть окремі місця для певних предметів. Наприклад, ви можете зберігати канцелярію в шкіряній підставці або в шухляді, а стопка папок знайде своє ідеальне місце на стелажі. Відведіть певне місце для вашої пляшки з водою.
  • Розділіть свій простір на зони для різних видів роботи, чітко окресливши місце для роботи за комп’ютером, підписання паперів, мозкового штурму, зберігання особистих та менш потрібних для роботи речей.
  • Наведіть лад з проводами на столі, щоб вони не заважали ефективній роботі.

Ми віримо, що «зовнішній порядок додає не лише охайності, але й функціональності робочому простору». Тому ми створили колекцію килимків на стіл з натуральної лицьової шкіри, які мають зручний фіксатор для проводів.

 

cords on desk leather desk mat with cord fixator

 

Цей килимок на стіл доступний в двох універсальних розмірах та двох класичних кольорах. Він забезпечує кращу організацію робочого місця, дбайливо захищає стіл та гаджети, а також підкреслює ваш професійний стиль.

Впорядковане розміщення речей, коли все під рукою та легко доступне, може суттєво покращити творчий процес. Чи траплялося з вами колись, що вам раптово спала на думку чудова ідея – можливо, в дорозі на роботу, під час оплати за каву на касі, на прогулянці з собакою або під час кардіо на доріжці – але ви не мали під рукою ні блокнота, ні ручки, ні олівця? Відчуття розчарування охоплює, а ідея може зникнути назавжди.

Завдяки нашій багатій колекції шкіряних обкладинок для блокнотів, ви завжди будете готові до несподіваних поривів натхнення, а тому й підвищите свою продуктивність. В нашому асортименті ви знайдете обкладинки різних розмірів, спеціально розроблених для певних форматів блокнотів, як-от 9 x 14 см, блокнотів Moleskine (Pocket, Pocket Daily, Large, Large Daily/Expanded) та блокнотів формату А5 чи XL. Детальніше про види блокнотів читайте в нашій статті. Крім того, всі обкладинки мають величезний ряд функціональних характеристик, і тому ви неодмінно знайдете щось саме для себе: оберіть обкладинку з кишенями для кредиток, петелькою для ручки, додатковими кишенями для нотаток, кнопкою-застібкою або вирізом під резинку блокнота.

 

pocketables on desk wallet organizer

 

4. Збереже ваші цінні речі

 

Шукати щось в безладі – це як шукати голку в сіні. Речі, які ми зберігаємо не у визначеному для них місці, як правило, вислизають з нашого поля зору, і тому, ймовірність їх загубити значно вища.

Крім того, наші поведінкові звички та спосіб, як мозок обробляє й зберігає інформацію, – важливі фактори, які впливають на запам’ятовування, де що лежить. Організований простір допомагає мозку легше запам'ятовувати місцезнаходження речей, створюючи асоціативні зв'язки між предметами та їхнім розташуванням.

Цей методичний підхід є вкрай важливим для захисту документів, кредитних карток, готівки – незалежно від того, чи ви вдома, в спортзалі, на роботі чи в подорожі.

«Отже, мій паспорт тут, моя кредитна картка тут, мій посадковий талон тут, і я не матиму проблем із поверненням додому», – вирушатимете ви в дорогу з почуттям спокою, контролю й з нашою шкіряною обкладинкою на паспорт.

Тепер згадаймо про косметику. В моменти, коли так потрібно почувати себе максимально впевнено, останній штрих відтінком помади може бути вирішальним. І як неприємно було б виявити, що помада загубилась! Зробіть свою б’юті рутину максимально впорядкованою з нашими косметичками зі шкіри флотар – ідеальним доповненням до походів в спортзал, робочих змін, відпусток, офіційних заходів, або просто для зберігання мейк-ап засобів на туалетному столику чи у ванній.

А для ритуалів догляду за собою чоловіки можуть вибрати шкіряні несесери Hidemont.

 

grooming items leather dopp kit organizer

 

5. Підвищить самооцінку та впевненість в собі

 

Чи замислювалися ви коли-небудь, яке у вас складається перше враження про людину, що дбає про порядок навколо себе? Це моя особиста думка, що ґрунтується виключно на моїх власних асоціаціях (і вона, звісно, може повністю відрізнятися від вашої): я бачу перед собою образ дисциплінованої, відповідальної, надійної, уважної до деталей та спокійної людини, хто відчуває повагу від оточення і має розвинене почуття естетики.

 

6. Спростить процес прибирання

 

Звичка тримати все в порядку може допомогти заощадити час і зменшити зусилля на прибирання. Якщо ви не любите прибирати, постійно тримайте речі на своїх місцях. Це зробить прибирання легшим і зменшить рівень стресу.

 

На Останок

 

Вміння організовувати простір робить наше життя легшим, більш оптимізованим, менш стресовим. Аксесуари Hidemont мають на меті зробити ваше середовище – особисте, робоче, творче – зрозумілішим та організованішим, позбавивши його від хаосу і натомість наповнивши гармонією.

 

Будемо раді дізнатися про ваші власні шляхи, життєві лайфхаки для ефективної боротьби з безладом!