Від подряпин. Пошкоджень. Бруду. Цікавих дітлахів чи улюбленців. Щоденно. На роботі. Під час подорожей. Так, нам потрібне надійне місце зберігання, яке б захищало наші улюблені, у більшості випадків, дорогі окуляри, чи то сонячні, чи то для корекції зору або читання.

Як не дивно, але знайти практичний, надійний та стильний футляр для окулярів не так вже й легко, бо це саме ті аспекти, які ми не можемо ігнорувати при виборі. Часто неякісні матеріали призводять до деформації футляру і, зрештою, – окулярів. Екстравагантні, однак дуже привабливі, цікаві та новомодні дизайни футлярів кінець кінцем виявляються аж ніяк не функціональними й тим паче не надійними. А як щодо футлярів-мушель чи трикутних футлярів – класичних модель, що пропонують найбільш популярні бренди окулярів, наприклад RayBan? На жаль, такі футляри через кілька місяців регулярного використання втрачають властивість щільного закривання. І через це існує велика ймовірність того, що окуляри випадуть, зламаються або загубляться. А трикутні футляри ще й непрактичні для перенесення в сумці, бо забирають багато місця своєю нестандартною формою.

Якщо всі ваші спроби знайти простий, але практичний футляр для окулярів не увінчались успіхом, то ви будете раді дізнатись, що вихід таки є.

Створені з врахуванням всіх моментів, моделі футлярів Hidemont ручної роботи, а саме Кріс та Рей, – це надійні аксесуари для окулярів, які задовольнять всі ваші потреби якісною натуральною шкірою, простим, але стильним дизайном та продуманим функціоналом.

Тож чому я такий впевнений, що ці футляри найнадійніші та найбільш ударостійкі?

 

ОДИН ЦІЛИЙ ВИКРІЙ ЯКІСНОЇ НАТУРАЛЬНОЇ ШКІРИ

Натуральна, міцна, гладенька, з патиновою текстурою – це все про шкіру, з якої виготовлені футляри для окулярів Hidemont. Для забезпечення максимальної надійності, я використовую італійську шкіру рослинного дублення товщиною 3 мм. Один цілий викрій шкіри гарантує жорсткість, міцність та ударостійкість конструкції. Тому, куди б ви не засунули футляр, його зовнішня частина вірно захищатиме ваші окуляри.

 

СІДАЛЬНИЙ ШОВ

Ці шкіряні футляри ручної роботи довершені сідальним швом – технікою зшивання, яка передбачає два ряди стібків в одному ряду проколу. Цей шов вважають найміцнішим та найакуратнішим. Якщо один зі стібків пошкодиться, інші – не розійдуться. До того ж вощений шнур лише зробить шов ще надійнішим.

 

saddle stitching

 

 

ЯКІСНА КНОПКА

Не варто переживати, що футляр відкриється в найбільш невідповідний момент, і ваші окуляри випадуть. Ці шкіряні футляри мають надійну кнопку YKK, що вважають найкращою фурнітурою, виготовленою з якісних матеріалів, стійких до корозії.

 

solid button ykk

 

М’ЯКА ВНУТРІШНЯ ЧАСТИНА

В комплекті з футлярами ви не знайдете бавовняної серветки для протирання лінз, але вона вам і не знадобиться. З думкою про ваші потреби я пропоную два варіанти внутрішньої частини футляра – з обшитим підкладом або без нього. Будьте певні, що навіть футляр без підкладу з натуральної шкіри надзвичайно гладенький та приємний на дотик всередині й не пошкодить ваші окуляри.

 

              case without liningcase with lining

 

ПЕРЕКЛАДИНА ДЛЯ ПЕРЕНІССЯ

Ця, здавалося б, незначна деталь робить велику різницю. Перекладина, розташована по центру футляру і прикріплена хольнітенами, запобігає перекиданню окулярів всередині, надійно фіксуючи їх в одному положенні. Крім того, перекладина для перенісся забезпечує додатковий рівень міцності корпусу футляра, не допускаючи його згинання.

 

leather nose bridge

 

Оскільки цей простий аксесуар надійний ззовні та всередині, то це – ідеальний вибір на кожен день та для подорожей. Шкіряний футляр ручної роботи стане неповторним, стильним доповненням вашого робочого місця та безпечним місцем зберігання в напханій дорожній сумці.

 

Все ще не переконані? Перегляньте відео краш-тесту, щоб на власні очі побачити, наскільки цей футляр міцний та ударостійкий, а тому може пережити все, що б не трапилося з вами!