З радістю представляю вам шкіряний сетчел «Тора». Якщо я запитаю вас, що ви бачите на фото вище, ви, швидше за все, знижете плечима: «Ну, це сумка. З ременем та кишенею ззовні. Нічого особливого, сумка як сумка»

А річ у тім, що це не просто сумка. Тора – результат довгого, поступового творчого процесу створення, який зрештою став уособленням довершеної майстерності. Перед тим як набути своєї кінцевої, досконалої подоби, сумка Тора пройшла низку етапів виробництва. Кожна її деталь ретельно й дбайливо продумана, і саме тому процес її пошиття вимагає досить багато часу та зусиль. Тож які саме етапи пройшла Тора, щоб стати вам найнадійнішим компаньйоном на кожен день?

 

СПОЧАТКУ БУЛА ІДЕЯ

 

На створення цієї сумки мене надихнула величезна увага до класичного, традиційного або ж вінтажного, «олдскульного» стилю, який важко не помітити в дизайні оксфордського сетчелу, пік популярності якого припав на 20-21 століття. Через кілька років тренд на сетчел вщух, і він відтоді почав асоціюватись з академічним, науковим світом, вважався занадто формальною, неоковирною сумкою, що підходить лише для роботи. Однак, насправді це далеко від правди! Загорівшись бажанням це довести, я не міг більше ні про що думати, як про створення нової, вдосконаленої моделі сетчелу. Врахувавши всі потреби сучасної жінки, я хотів підкреслити, що оксфордський сетчел насправді може бути доволі універсальною, практичною сумкою на кожен день і водночас простою, стильною й акуратною.

 

ЕСКІЗ – ПОЛОВИНА УСПІХУ

 

Вірте чи ні, але малювання ескізу було найскладнішим та найвідповідальнішим моментом, до якого долучилась вся команда. Ми відкинули тисячі варіантів, щоб не копіювати моделі інших виробників, а створити власну, ще кращу сумку-сетчел. Приблизно через місяць, в результаті одноголосного голосування, ми затвердили кінцевий ескіз сетчелу в 4 розмірах.

 

ШКІРА ТА ВИКРІЙ

 

Для втілення ідеї бездоганного функціонала, яка тоді ще здавалась нам недосяжною, велику увагу ми зосередили на виборі матеріалу. І натуральна шкіра Crazy Horse – наш ідеальний варіант, оскільки вона вирізняється м’якою, піддатливою, приємною на дотик текстурою, і водночас завдяки своїм властивостям натуральної шкіри, щільною, міцною, зносостійкою поверхнею, яка не потребує надто особливого, часозатратного догляду. До того, гладенька текстура шкіри Crazy Horse з часом стає лише кращою, набуваючи приємного вінтажного вигляду, тим самим підкреслюючи традицію моди оксфордських сетчелів. Перш ніж взятися за пошиття, ми багато разів брали викрої шкіри до рук, обмацували їх, насолоджувались тонким п’янким ароматом шкіри (звісно, щоб перевірити кожен викрій шкіри на наявність дефектів та якість), а потім знову ще й брали їх до рук, обмацували, насолоджувались ароматом – така вже вона неймовірна.

 

ПОШИТТЯ

 

Тора надійно та акуратно зшита, щоб вона могла витримувати великі навантаження. Коли шов виходив нерівний, ми розпорювали його і все починали спочатку з новим викроєм. З кожним разом Тора ставала все більш унікальною. Перевірили надійність швів, і знову брали сумку до рук, обмацували її, насолоджувались ароматом.

 

ФУРНІТУРА

 

Замовили найякіснішу фурнітуру закордону, і… нам довелося чекати її близько місяця. Хольнітени, пряжки, кнопки, карабіни – все це надійно прикріпили, і, зрештою, значно чіткіший образ сумки ще більше нас задовольнив.

 

КРАШ-ТЕСТ

 

Настав надзвичайно захопливий момент. Все працюватиме як слід чи було все дарма? Ніхто з нас не знав цього напевне. Ми протестували Тора часом, теплом, водою, вітром, навантаженням, брудом та силою жіночої активності й шарму. Ми усі носили її по кілька разів, засовуючи в неї все, що може одночасно засунути в сумку сучасна жінка: книги, ноутбук, гаманець, записник, ключі, телефон, косметичку, плитку шоколадки, пляшку води, речі для спортзалу, техаксесуари, продукти й навіть той-тер’єра. І? І повний провал.

 

ПОВТОРНИЙ КРАШ-ТЕСТ

 

Проаналізувавши все, ми дійшли висновку, що потрібно укріпити шов нижньої стінки, і сталося диво – Тора змогла пройти краш-тест. Спочатку сетчел був без маленької ручки на корпусі, а лише із наплічним ремінцем. Та згодом ми додали ще й ручку для забезпечення більшої практичності та більше способів носіння.

І ось вона, найважливіша мить нашого тестування, – як Тора виглядає на фото? І результат нас втішив: така фотогенічна, елегантна, наче сумка з обкладинки модного журналу.

 

ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

 

І останній штрих – перевірили, які опції нанесення персоналізації ми можемо запропонувати, щоб у вас була унікальна сумка, яка б підкреслювала ваш характер, стиль та смак.

Вуаля! Мети досягнуто – нова, вдосконалена, більш функціональна модель сетчела готова вас радувати кожного дня і ставати все більше й більше популярною.

 

Як ви бачите, Тора – це не лише сумка. Це результат любові до дрібниць. Це результат любові до створення чогось абсолютно нового. Це результат клопіткої праці сучасних людей для задоволення потреб сучасних людей.