Вам абсолютно точно знайомі такі поняття як “гаманець” та “чоловіче портмоне”. І якщо з гаманцем все більш менш зрозуміло, то з портмоне можуть бути певні складнощі. Якщо ви зупините на вулиці 10 випадкових людей та запитаєте в них, що таке портмоне шкіряне — кожна нова відповідь буде істотно відрізнятися від попередньої. Портмоне це… Щобільше, якщо ви навіть звернетеся до пошуку в інтернеті — 10 перших сайтів нададуть вам різні визначення портмоне. Так само сильно відрізняються прямі порівняння гаманців та портмоне.

Додає неабиякої плутанини й саме використання цих термінів у світі. Наприклад, у західній Європі та в Сполучених Штатах Америки слово “portmonee” чи “port-monnaie” використовується зрідка, якщо використовується взагалі. Для опису будь-яких виробів, які призначені для зберігання та перенесення невеликих особистих речей та грошей, здебільшого використовуються зовсім інші базові позначення:

“wallet” (“гаманець”, яке здебільшого використовується для позначення чоловічого аксесуара)

“purse” (гаманець з додатковими відділеннями або невеличка сумочка зі шкіри або тканини в будь-якому форматі, що найчастіше використовується для позначення жіночого аксесуара). Нам цікаво наочно продемонструвати, як виглядає жіночий гаманець, який за кордоном називають “purse”.

А от для України терміни “шкіряний гаманець” та портмоне шкіряне” є цілком звичними як для розмовної мови, так і при веденні бізнесу. Тисячі різних гаманців та портмоне цілодобово пропонують нам на різноманітних платформах: “купити портмоне”, “купити чоловіче портмоне”.

Але що ж воно таке? Маємо цілком осяжну проблему. Незрозумілість. Сьогодні ми детально розглянемо основні розбіжності між гаманцями та портмоне, їхні переваги у порівнянні один з одним, на що варто звернути увагу при виборі портмоне та чому варто придбати портмоне Hidemont. Також ми запропонуємо дієві способи, які допоможуть зробити чоловіче портмоне максимально оригінальним подарунком для нього.

 

У чому різниця і схожість гаманця і портмоне?

 

Гаманець це:

Чоловіче портмоне це:

 • Формфактор: шкіряний гаманець це — завжди плаский, відносно компактний за об’ємом виріб. Класичний гаманець завжди має подвійне складання.
 • Формфактор: може бути більшим за традиційний гаманець, вирізнятися більшою кількістю додаткових відділень, мати подвійне, потрійне складання або ж взагалі не складатися.
 • Для чого: монет, готівки, кредиток, водійського посвідчення, паспорта нового зразка.
 • Для чого: монет, готівки, кредиток, чеків, квитанцій, ID документів старого зразка, ручок та навіть певних габаритних особистих речей.
 • Як носять: в боковій та задній кишені джинсів, штанів або нагрудній кишені піджака.
 • Як носять: в кишенях, сумках або просто в руках чи під рукою. За умови наявності тримача для руки можливе використання як легендарної барсетки з 90-их (носіть на свій страх та ризик).
 • Дизайн: гаманець це майже завжди класичний та стриманий аксесуар переважно з натуральної або штучної шкіри. Шкіряний гаманець із якісно обробленого матеріалу може стати своєрідним предметом статусності, або щонайменше показником серйозності та зрілості свого власника.
 • Дизайн: портмоне бувають різного стилю, кольору та дизайну: від класичного та елегантного до більш сучасного та модного. Естетична привабливість портмоне часто відображає індивідуальний стиль і смак власника. Для більшої безпеки та зберігання всіх речей в одному місці чоловіче портмоне можуть комплектувати різноманітними блискавками, кнопками або магнітними застібками. Що цікаво, така фурнітура може знаходитися не тільки всередині виробу, але й на зовнішніх його частинах, тим самим створюючи цікаві елементи стилю.
 • Додатково: дизайн гаманців останнім часом створюється з оглядом на сучасні технології, наприклад, гаманці зі спеціальним відділенням для AirTag — зовсім не дивина.
 • Додатково: серед додаткового функціоналу портмоне можна радше перелічити наступне: прозорі віконця для документів, знімні вставки або відділення, спеціально розроблені для певних речей, наприклад, ручок чи мобільних пристроїв.
 • Довговічність: якісно прошитий гаманець прослужить довгі роки навіть при щоденному використанні.
 • Довговічність: довговічність портмоне залежить від матеріалу та загальної складності виконання. Шкіряний аксесуар з блискавкою чи застібкою очікувано виходить з ладу швидше та щонайменше потребує відносно регулярних ремонтів.

 

leather mens wallet wallet leather

 

Переваги гаманця та портмоне

 

Зважаючи на перелічене, отримаємо наступні переваги, спільні для обох виробів:

 

Переваги гаманця:

Переваги портмоне:

 • Має перевірений людьми та часом формфактор зі згином посередині. В такому вигляді гаманець з’явився десь приблизно у 1600-му році. Нашої ери, звісно.
 • Можливість купити чоловіче портмоне саме під свої унікальні потреби: наприклад, необхідність носити індивідуальний набір документів чи різних за розміром особистих речей.
 • Максимально простий та безпечний доступ до купюр або кредитних карток.
 • Можливість використання на урочистих заходах. Портмоне виручить в ситуаціях, коли вам потрібно взяти з собою велику кількість дрібних речей, але водночас ви хочете виглядати елегантно.
 • Гаманець це — універсальна річ, яку легко підібрати та почати отримувати від неї задоволення з першої секунди знайомства.
 • Шкіряне портмоне це — унікальний виріб з цікавою фактурою та дизайнерськими рішеннями, що абсолютно точно виділить вас у натовпі. Будьте певні, що цікаве портмоне здатне підкреслити вашу неординарну, творчу особистість.

 

Якщо спробуємо підсумувати інформацію наведену вище, то вийде, що портмоне це — дещо більше за гаманець та з більшою кількістю відділень. Якщо гаманець — це завжди річ, яка має загальне призначення (зберігання грошей), то моделі портмоне найчастіше розроблені під конкретні задачі та щоденні потреби власника.

Яскравим прикладом такого підходу може бути автомобільне портмоне, яке розробляється зі спеціальними вкладками для водійського посвідчення та навіть підвісами для ключів від авто.

 

leather mens bifold wallet bifold leather

 

Як вибрати універсальний і зручний виріб?

 

При виборі треба орієнтуватися на декілька надважливих речей:

 

 • Якість

 

В цілому, якщо уважно подивитися на те, що пропонується на теренах Інтернету, то цю вибірку, узагальнюючи, можна описати як китайський непотріб. Можливо, це звучить трохи різкувато, але насправді так і є. Здебільшого пропонуються низькосортні вироби, вироблені з неякісної шкіри, фурнітури або ж взагалі із певних незрозумілих компонентів.

 

 • Функціональність

 

Звичайно, від нового аксесуара ви хочете отримати максимум задоволення: щоб він цілковито відповідав вашим потребам, з легкістю вписуючись у ваш стиль життя, пасував будь-якому образу, чи то повсякденному, чи то смарт-кежуал. Раніше ми вже згадували, що як гаманець, так і портмоне вражають неосяжним вибором дизайнів та функціоналу. І в будь-якому випадку, вам слід добряче поміркувати над тим, що саме ви очікуєте від свого нового гаманця чи портмоне:

- Купюри. Добре, а які саме? Українські гривні? А якщо американські долари? Чи перевірили ви габарити гаманця під використання з різними світовими валютами? Адже вони можуть істотно відрізнятися за розмірами.

- Кількість кредитних карток.

- Кількість персональних документів.

- Кількість абонементів.

- А скільки з цих документів мають знаходитися під прозорим віконцем?

- Візитівки. Чи потрібно намагатися помістити їх у гаманець чи, можливо, краще скористатися шкіряною візитницею або як її модно зараз називати — картхолдером? Дізнайтесь більше, для чого потрібна візитниця.

 

 • Унікальність та персоналізація

 

Серійне виробництво це звичайно круто, але нічого цікавого в ньому точно немає. Що насправді вирізняє виріб поміж інших? Робить його унікальним та неповторним? Таким, якого немає більше ні в кого у світі?

Ми розуміємо, що пошук гаманця — завдання не з простих, але з нашими порадами, як вибрати гаманець, вам більше не доведеться стикатись з ним знову і знову.

 

Чому варто вибрати портмоне Hidemont?

 

Ми знаємо, що саме потрібно сучасним чоловікам, ми знаємо, наскільки активним може бути їхній спосіб життя, і ми знаємо, що без чого, без чого, а без якісного гаманця обійтись складно. І тому представляємо вам наше чоловіче портмоне з натуральної шкіри, якому ми підібрали ім’я Ітан. Що його вирізняє на українському ринку чоловічих аксесуарів?

 

leather bifold wallet for men wallet gift for him

 

 • Преміальна якість

 

Ми ретельно підбираємо шкіру та фурнітуру до неї. Створюємо тільки стильні аксесуари. Усі роботи виконують тільки кваліфіковані майстри із досвідом та повним розумінням всіх тонкощів своєї праці. Кожна відповідна частина нашої продукції викроюється, відполіровується та прошивається виключно вручну. Вибрати та купити портмоне дійсно не так вже й складно, якщо воно зроблене на совість.

Ручна робота довершує якість натуральної шкіри. Цей критерій означає, що вашому виробу — кожному його сантиметру — щонайменше було приділено чимало уваги. До речі, в Hidemont ми дотримуємося саме такої концепції створення виробів вручну, вкладаючи у кожен з них частинку душі.

Що не менш важливо, натуральна шкіра з часом набуває особливого характеру, тобто патини. При щоденному використанні ви помітите невеликі потертості, і саме це буде свідчити про преміальну якість шкіряного гаманця, але аж ніяк не про його другосортність.

До того, ви можете бути впевнені в довговічності та зносостійкості нашого шкіряного портмоне, і для того, щоб гаманець виглядав як новенький навіть через десятиліття, пропонуємо вам ознайомитися з простими правилами догляду за шкіряними виробами.

 

 • Компактність

 

Від класичного гаманця цей виріб абсолютно точно отримав у спадок компактний формфактор. Візуально він може здатися трохи пухкеньким, але насправді завдяки природній гнучкості та преміальній якості шкіри він легко вміститься майже в будь-яку кишеню, навіть в доволі маленьку. Та й формальні габарити: 10,7 х 9,2 х 1,4 см чітко говорять, перед нами — саме гаманець.

 

mens leather wallet bifold compact bifold wallet for men

 

Доступний у 4-ох кольорах, які до речі, ідеально доповнять образ з нашими чоловічими ремнями з натуральної шкіри рослинного дублення. Звичайно ж, — доволі стриманих.

 

mens leather wallet bifold compact bifold wallet for men

 

 • Універсальність та практичність

 

Наш гаманець створений дарувати комфорт від щоденного користування. Що б вам не підготував новий день: бізнес-зустріч, відрядження, сімейну відпустку, візит до театру, ресторану, друзів, ви завжди зможете покластися на цей простий, але максимально практичний аксесуар.

Він має одразу 9 відділень для кредитних карток (тягне на рекорд), прозоре вікно для документів та навіть потаємну кишеню. Відділення з частиною кредиток та документом є відкидним. Тобто, у цього виробу є багатосекційність, що більше притаманно як раз портмоне.

 

 

Ваше ID знаходиться на внутрішній частині виробу, тим самим приховуючи документ від небажаних поглядів. А от коли вам буде все ж таки потрібно продемонструвати своє посвідчення — достатньо буде зробити один ефектний маховий рух. Бажано при цьому ще й вигукнути якусь круту фразу із голлівудського фільму, або з власного досвіду. Чи щось типу “Hidemont — made in Ukraine”. Якщо будете робити це за кордоном. Ну… Ви зрозуміли. Тож, якщо ви зараз розмірковуєте над тим, аби купити чоловіче портмоне — Ітан може стати тим самим. Універсальний аксесуар майже для будь-якого випадку у житті.

 

 • Дизайн на замовлення

 

Ми пропонуємо вам самим обрати, як зробити цей гаманець дуже унікальним та неповторним, додавши тиснення ініціалів, імені, побжання, крилатого вислову.

Загалом будь-який напис, який буде якісно відтиснено на внутрішній стороні портмоне. Насправді, використовуючи сучасні методи персоналізації, а саме гарячого тиснення, ми пропонуємо революційне рішення, чого вам не запропонує більше ніхто. Так, звичайно, ви можете десь додати гравіювання або холодне тиснення тексту, але чи готові ви перевірити, наскільки довго воно протримається на гаманці, не потершись?

Hidemont гарантує довговічність персоналізації. І це буде виріб, який створять саме під ваш запит — справді, будь-які побажання в межах, які це дозволяють нам технічні характеристики гаманця.

Ваша винахідливість та і наше маленьке обмеження у 20 літер на кожен з двох рядків — і вуаля, тиснений ефектний напис додасть тієї самої статусності, яка згадувалася трохи вище.

 

leather bifold wallet for men leather blanket holder

 

А якщо ви обираєте вдалий подарунок, то за допомогою такого гаманця буде легко донести важливі речі дійсно близькій для вас людині. Кастомізація під себе, або під отримувача це дійсно річ, яка помітно вирізняє Hidemont на українському ринку шкіряних виробів. До речі, персоналізований чоловічий гаманець стане оригінальною ідеєю подарунка для чоловіків з будь-якої нагоди.

 

Підсумовуючи

 

Ми дійсно вважаємо, що, враховуючи багаторічний досвід наші майстри створили дійсно універсальний чоловічий аксесуар, виріб, що дійсно поєднує найкращі елементи та опції як від гаманців, так і від портмоне.

Ми розробляємо такі аксесуари, які спрощують вибір навіть, якщо на початку шляху він здається вам складним. Єдине, що залишається так це вибрати колір та поміркувати про текст для персоналізації.

Сподіваємося, що саме з Hidemont ви відкриєте для себе світ якісних та унікальних шкіряних виробів. Цей світ вартий того, щоб ви пізнавали та заглиблювалися в нього.