В сучасному світі, в якому без готівки та документів не обійтися, я зустрічаю багато людей, хто недооцінює роль гаманця. Насправді таке недооцінювання означає підвищений ризик загубити цінні речі в найбільш невідповідний момент. Однак, я також часто бачу, як люди переоцінюють цей щоденний аксесуар, зберігаючи гроші та документи у величезних гаманцях кислотного кольору з тисячею відділень для карточок. В цьому випадку переоцінювання означає привернення до себе надмірної уваги кишенькових злодіїв.

Очевидно, що вибір гаманця – справа не з простих, але й з якісним, практичним та простим гаманцем наше життя стане простішим. По-перше, цей невеликий аксесуар служить маленьким портативним місцем зберігання готівки, кредиток, документів, захищаючи їх від злодіїв, втрати чи впливу погодних умов. По-друге, гаманець може багато сказати про стиль та характер його власника.

Ось декілька порад для вибору практичного гаманця.

 

ОБИРАЙТЕ ПРОСТИЙ ДИЗАЙН

Чим простіший дизайн гаманця, тим він зручніший, стильніший та надійніший.

 

ВРАХОВУЙТЕ СВОЇ ЩОДЕННІ ПОТРЕБИ

Якщо ви шукаєте гаманець для щоденного використання, розгляньте кілька видів гаманців, наведених нижче.

Дорожній гаманець – ідеальне рішення для тих, хто часто подорожує. Такий гаманець вразить вас своїм багатофункціональним дизайном, оскільки він вміщає все необхідне для подорожі – кілька кредиток, готівку, посвідчення водія, посадковий талон/квиток, паспорт, чеки, нотатки та навіть карту міста – при цьому залишаючись компактним та негроміздким і не займаючи багато місця в сумці. Звичайно, безпека в дорозі надзвичайно важлива, і саме тому ці гаманці надійно закриваються на якісну кнопку. Персоналізований дорожній гаманець не лише підкреслить індивідуальність власника, але також і допоможе ідентифікувати особу власника в разі втрати.

 

women travel wallet men travel wallet

 

ВИЗНАЧТЕ НАЙЧАСТІШИЙ СПОСІБ ОПЛАТИ

Якщо вам зручніше користуватися кредиткою, а не готівкою, зупиніться на моделях гаманців, які мають відділення лише для кредиток – кредитницях. Кредитки легко вміщаються в горизонтальні відділення з обох боків гаманця, не випадаючи.

 

leather credit card holder

 

Якщо ви не довіряєте цифровому способу оплати, сміливо обирайте гаманець-клатч, який вирізняється простим виглядом та одним просторим відділенням, в яке з легкістю вміщаються всі купюри без потреби їх згинати. Ви можете класти туди й кредитки, й записки, квитанції, але будьте готові до невеликого безладу всередині.

 

leather clutch pebbled leather clutch

 

Для сучасних людей, які надають перевагу оплаті через PayPass, але й також хочуть мати при собі трохи готівки про всяк випадок, чудовою альтернативою стане гаманець для нагрудної кишені, також відомі як taxi wallet. Як на мене, це найзручніший гаманець на кнопку прямокутної форми з відділеннями для готівки та кредиток. Цей вид гаманця користується особливою популярністю серед чоловіків, бо він не займає багато місця і легко вміщається в задній кишені джинсів/штанів чи нагрудній кишені куртки/піджака.

 

small mens wallet

 

ПОДУМАЙТЕ, ДЕ ВИ НАЙЧАСТІШЕ НОСИТЕ ГРОШІ

Розмір гаманця безпосередньо залежить від того, де ви носите гроші: в кишені, клатчі, сумці чи рюкзаку.

Більшість чоловіків носять гроші в кишені, тому вони зупиняються на моделях гаманців для нагрудної кишені та гаманців у два складання. Останні (ще також відомі як біфолди) – це одне довге відділення, яке складається вдвоє. Окрім основного відділення для готівки, біфолди мають ще й відділення для кредиток, документів, чеків, квитанцій та інших важливих речей. Деякі з них йдуть з плоскою кишенею для монет, через що вони не виглядають надто товстими. Такі гаманці не надто великі й не надто маленькі, що дає вам можливість носити з собою стільки, скільки вам потрібно.

 

bifold leather wallet

 

Для любителів великих сумок довгі класичні гаманці стануть справжньою знахідкою. Як і біфолди, цей вид гаманців також має одне довге відділення, але воно не складається вдвоє. Такі гаманці полюбляють жінки через більший вибір колірної гами та фурнітури.

 

leather womens wallet

 

ЗВЕРТАЙТЕ УВАГУ НА ФУРНІТУРУ

Класичні гаманці зазвичай не закриваються на кнопку чи блискавку. Але не думайте, що відсутність фурнітури робить їх менш безпечними. Наприклад, класичні гаманці зі шкіри Crazy Horse надійно зберігають весь вміст завдяки щільним, містким відділенням.

 

leather wallet for her wallet for her

 

НЕ ВІДМОВЛЯЙТЕ СОБІ В МОЖЛИВОСТІ ПЕРСОНАЛІЗАЦІЇ

A custom wallet will definitely spice up your daily outfit giving it a special and unique touch. A personalized wallet has a respectable, decent look speaking of an owner`s individuality. It also can be quite helpful in cases when you`ve lost your precious accessory. Персоналізований гаманець однозначно додасть особливого шарму вашому повсякденному стилю. Гаманець з відтисненим іменем не лише підкреслить вашу індивідуальність, але й зможе сприяти пошуку його власника в разі втрати.

 

Чи були ці поради для вас корисними? Чи, можливо, ви маєте власний алгоритм вибору якісного та практичного гаманця?