Жіноча сумка – важливий аксесуар на кожен день, в подорожі, а також для особливих подій. Сьогодні можна годинами вибирати між формами, розмірами, кольорами, дизайнами, і дуже часто вибір виявляється непосильним завданням. Або ж навіть ми не завжди знаємо, як вибрати жіночу сумку. Нескінченні пошуки й невизначеність зводяться до того, що ми всюди звертаємо увагу на те, які ж сумочки носять жінки довкола нас – наші подруги й колеги, незнайомки на вулиці й знаменитості в фешн-шоу чи фільмах. Зрештою, зупинившись на, здавалось би, ідеальному варіанті, з відчуттям неминучого полегшення прямуємо до магазину, щоб придбати сумку нашої мрії. Але, приміряючи її, ось воно – розчарування. Чому сумка на мені має не такий гарний вигляд, як на інших? Чому сумка візуально додає мені кілька кілограмів? Не спішіть споглядати, як поступово падає ваша самооцінка, адже цьому існує доволі просте рішення.

З’ясувалось, що не лише естетика зовнішнього вигляду, сучасні тенденції чи бажання до вираження власного стилю мають значення, але й особливості вашої фігури. Як і у випадку з джинсами, правильно підібраний фасон вигідно підкреслить ваші переваги, а неправильно підібрані модель сумки чи розмір сумки – лише недоліки. Саме тому дуже важливо визначити свій тип фігури, і, якою б вона не була ваша статура, ідеальна чи не зовсім, ви завжди можете обернути сумку на ефективну стильну зброю, довірившись простим порадам, як підібрати сумку до одягу.

В цій статті ми розглянемо основні моменти, на які варто звертати увагу при виборі сумки, різні типи фігури, як вибрати сумку для кожного типу фігури, а також як підібрати сумку до одягу, щоб виглядати максимально ефектно і згідно з останніми тенденціями моди.

Також важливо зазначити, що нижчезазначені рекомендації виключно загальні, і від них слід відштовхуватись, враховуючи власні смаки, стиль та інтуїцію.

 

Якою не має бути ваша сумка?

 

Навіть самі цього не усвідомлюючи, ми зробили сумку незамінним атрибутом нашого стилю життя. Насправді ідея сумки полягає значно глибше, ніж просто в перенесенні речей.

Вважають, що гарна сумка для дівчат завжди змушує почуватися значно впевненіше та готовою до будь-яких ситуацій. Все необхідне завжди під рукою: пляшка води, снеки, гаманець, телефон, ключі, футляр з окулярами, «аварійна» косметичка та інше. До того, сучасні тренди жіночої моди пропонують нам широкий вибір одягу з «фальшивими», декоративними кишенями, і тому без сумки ніяк не обійтись.

Якщо чесно, то іноді, потрапивши в незручну ситуацію, я починаю демонстративно шукати щось в сумці, і це вже не раз мене виручало. Або ж я відчуваю вдячність та свою важливість, коли мій чоловік просить покласти щось мені в сумку, бо йому «немає куди це покласти», і я впевнена, що знайдуться багато дівчат, які почуваються так само.

Отож, в першу чергу, сумка не має бути громіздкою, важкою та некомфортною, а розмір сумки має гармонійно виглядати з вашими пропорціями тіла. Будь-яка модель сумки (перегляньте основні види сумок в колекції Hidemont), пропонує різну функціональність – вона передбачає носіння через плече, на плечі, в руці чи на згині ліктя. І, звісно, вам має бути зручно її брати з собою, куди б ви не пішли.

 

leather tote bags

 

Також, досконало підібрана модель сумки не має обмежувати вас у речах, що ви в неї кладете, а бути максимально місткою відповідно до ваших потреб.

Без сумніву, якість матеріалу та фурнітури безпосередньо визначає довговічність та зносостійкість сумки. Hidemont пропонує унікальний вибір жіночих сумок з натуральної шкіри, що вирізняються особливою м’якою текстурою, вологостійкістю та унікальною патиною для довершення будь-якого образу. Та завдяки якісній, надійній фурнітурі (детальніше про види фурнітури) ваша сумка прослужить не один рік.

 

quality hardware for bags

 

Аспект догляду за сумкою – не менш важливий, і його неодмінно потрібно враховувати при виборі вашого щоденного аксесуара. Шкіряні сумки Hidemont, виготовлені з якісного натурального матеріалу, прості в догляді. Ми рекомендуємо розглянути прості правила догляду за шкіряними виробами та доступні й, головне, ефективні засоби для догляду за шкірою, щоб ваша сумка виглядала, як нова впродовж багатьох років.

Дізнайтесь більше про те, як вибрати сумку вашої мрії, беручи до уваги багато інших моментів.

 

Типи жіночих фігур

 

Виділяють п’ять основних типів жіночих фігур, а саме: перевернутий трикутник, прямокутник, груша, яблуко, пісочний годинник.

Тип фігури «перевернутий годинник» має характерну ознаку, а саме виражені плечі, що ширші за талію та стегна, а тип фігури «груша» навпаки – стегна, що візуально ширші за талію та плечі. Тип фігури «яблуко» характеризується широкими стегнами – найширшою частиною тіла, в той час, як талія та плечі мають приблизно однакові пропорції. Коли ми не можемо чітко виділити один із параметрів, тобто стегна, талія та плечі однакової ширини, то це тип фігури «прямокутник». Вважається, тип фігури «пісочний годинник» – найідеальніший та найжіночніший, оскільки він вирізняється тендітними, пропорційними обрисами плечей та стегон, що плавно переходять в тонку талію.

Кожному типу фігури підходять певні види та розміри сумок. Наші прості рекомендації розкажуть вам, як вибрати сумку саме для вашого типу фігури, а також з якими предметами гардероба їх комбінувати, щоб ви з легкістю слідували головним трендам сезону осінь-зима 2022-2023.

 

Як вибрати жіночу сумку для типу фігури «Перевернутий трикутник»

 

Оскільки виражені плечі – ознака типу фігури «перевернутий годинник», ваш вибір сумочки повинен бути націлений на збалансування всіх пропорцій фігури, а саме на підкресленні талії та стегон. Додайте до свого гардероба сумку середнього або великого розміру, яка має довгий ремінь. Сумка через плече дозволяє відрегулювати ремінь, так, щоб вона зручно лежала на одному рівні зі стегнами, вигідно їх підкреслюючи. Шкіряна сумка для дівчат через плече вміщує все, що потрібно, і до того ж виглядає досить компактною та акуратною. Всередині, натуральна м’яка шкіра делікатна до електроніки, аксесуарів для неї та інших цінних речей: шкіряних чохлів для ноутбуків, шкіряних органайзерів для кабелів, шкіряних обкладинок для блокнотів, а також шкіряних косметичок й шкіряних футлярів для окулярів.

 

leather satchel bag

 

Натомість намагайтесь уникати маленьких, безформних сумок й сумок з короткою ручкою чи ременем.

Підбираючи образ, чи то формальний, повсякденний, чи то святковий, зупиніться на предметах гардероба, що роблять виразний акцент на стегнах і максимально непримітно виглядають в зоні плечей. Так, підплічники, екстравагантні коміри, вирізи чи надто яскраві кольори лише привернуть увагу до й без того помітного обрису плечей.

 

Як підібрати сумку для типу фігури «Прямокутник»

 

Власниці статури типу «прямокутник» мають віддавати перевагу сумкам та одягу, що візуально додають вигинів та акцентують талію. Носіть з впевненістю яскраві, контрастні, невеликі, негабаритні сумки заокругленої форми з короткою ручкою чи ременем, які б лежали на рівні талії. Вдалим вибором стануть овальна поясна сумка, сумка-багет, сумка-сідло, невелика сумка через плече з широким і коротким ременем та рюкзак.

 

leather saddle bag

 

Сумки, що мають чітко окреслений прямокутний чи квадратний контур, довгі ручки чи ремінь, не варто обирати, бо вони привертатимуть увагу до ваших стегон та прямих пропорцій.

Якщо говорити про одяг, то бажаний акцент на талії можна створити за допомогою штанів високої посадки, штанів-кльош, спідниці-олівець, спідниці-тюльпан, сукні-сорочки, суконь з контрастними вставками по боках, топах, регланах чи сорочках з акцентом на грудях, як-от V-вирізом. Відмовтесь від горизонтального візерунка.

 

Як вибрати сумку для типу фігури «Груша»

 

Найкращим рішенням для вас стануть сумки, що лежатимуть між талією й стегнами, оскільки вони відводитимуть погляд від широких стегон, а більше привернуть увагу до талії та плечей. Сміливо обирайте невеликий розмір сумки, наприклад, клатчі, сумки-конверти, сумки-тоут з короткими ручками, а також сумки через плече на довгий ремінь, довжина якого може регулюватися таким чином, щоб основне відділення лежало вище стегон. Важливо обирати таку модель сумки, що має чіткий прямокутний, квадратний, півкруглий контур, і яка зручно буде носитися на плечі або згині ліктя.

 

leather mini bags

 

Уникайте безформних, мішкуватих сумок, мінісумок, бо вони додаватимуть вашій фігурі непотрібного об’єму.

Запевніться, що вашим одягом ви візуально збільшуєте об’єм зверху і, навпаки, зменшуєте – знизу. Наприклад, ви можете робити великі акценти в зоні декольте та шиї за допомогою вирізів, фактур, крою, комірів та прикрас, а також носити однотонний обтислий низ.

 

Як підібрати сумку для типу фігури «Яблуко»

 

Так само як і у випадку підбору сумок для типу фігури «прямокутник», сумка для дівчат з фігурою «яблуко» повинна виконувати функцію візуального зменшення талії. Однак, зверніть увагу на істотну відмінність. Замість сумок заокругленої форми, вибирайте модель сумки зі структурованим прямокутним, квадратним контуром, що має коротку ручку. Сумка-портфель підкреслить ваші виграшні місця. Або ж доповніть свій образ середньою чи великою сумкою-тоут або сумкою, що має ручки зверху, і яку можна без жодного дискомфорту носити на згині ліктя. Ідеальним варіантом для вас стане одяг вільного крою, а також контрастне поєднання світлого верху та темного низу.

 

tote bags leather

 

Дизайнери не рекомендують носити сумки маленького розміру чи мішкуваті сумки на довгий ремінь. Досить обережно підбирайте одяг з надто великими візерунками.

 

Як вибрати жіночу сумку для типу фігури «Пісочний годинник»

 

Для дівчат з фігурою типу «пісочний годинник» найгарнішою та найжіночнішою фігурою, здавалося б, мало бути все дуже просто – яку модель сумки чи одяг не вибери, все матиме чудовий вигляд. Однак, тут також певні моменти, на які потрібно звертати увагу. Подумайте, яку частину тіла ви хотіли б вигідно підкреслити, і відштовхуйтесь саме від цього. Якщо талію, то обирайте сумки середніх розмірів з короткими ручками, стегна – сумки через плече на довгий ремінь, плечі та груди – великі сумки-тоут. До того, ваш зріст також визначає розміри сумок, що личитимуть вашій фігурі. Дівчатам невисокого зросту не рекомендовано носити маленькі сумки, віддаючи перевагу сумкам середнього розміру. Якщо ви висока, то велика сумка-тоут гармонійно виглядатиме на вашому плечі.

 

women accessories

 

Таким чином, вибір сумки дуже залежить від типу вашої фігури, і правильно підібраний аксесуар матиме дивовижний ефект, а невдало підібраний – цілком протилежний. Hidemont пропонує велику онлайн-колекцію унікальних сумок з натуральної шкіри різних фасонів, кольорів та функціоналу, а також різні розміри сумок, щоб ви змогли підібрати для себе зручну, практичну й стильну сумку на довгі роки. Довіртесь цим простим порадам, як підібрати сумку для вашого типу фігури, щоб завжди виглядати неповторно та стильно!