Кожен із нас хоче дати нашим чотирилапим друзям тільки найкраще. Але досить часто так виходить, що нам складно задовольнити потреби маленьких хвостиків, і вибір щоденних аксесуарів, як-от нашийників, може стати величезною проблемою. Здається, кожен господар собачки знає, що таке нескінченне купування нових нашийників, бо ні той, ні інший не подобається пухнастику. Кожен господар собачки хоч раз та й бачив, як його улюбленець намагався зняти нашийник, кусав його або безперестанку чухав шию. І ось – звичайна прогулянка перетворюється на те ще випробування. Хіба не знайома ситуація?

Саме тому нам потрібно запам’ятати одну доволі просту річ – ніщо не змусить собачку носити нашийник, якщо він незручний. А фурнітура безпосередньо впливає на комфорт та практичність.

Сучасний ринок аксесуарів для домашніх улюбленців пропонує величезний вибір на будь-який смак. Металеві іменні жетони – найпопулярніша фурнітура, яку обирають за її відносно низьку ціну.

З великим досвідом та любов’ю до собачок, ми дійшли висновку, що іменним металевим жетонам треба знайти більш практичну альтернативу.

Іменні пластини – це чудове функціональне доповнення для нашийника, яке має низку переваг: 

  • Якість. Більшість іменних жетонів виготовлені з другосортних матеріалів, як-от металу чи навіть пластику, що призводить до швидкого зношення. Натомість ми пропонуємо іменні пластини з неіржавної сталі, що служитимуть вам довгі роки. Крім того, вони менше піддаються корозії, а гравійований текст на них залишається чітким та читабельним значно довше.
  • Відсутність шуму. Оскільки іменна пластина надійно прикріплена хольнітенами до поверхні нашийника, вона не брязкотить під час руху. Вашого собачку більше не дратуватиме дзенькіт об миску з їжею чи водою. Ви також помітите різницю – більше ніякого набридливого брязкання посеред ночі.
  • Менша ймовірність загубити. Цікаво обнюхуючи все довкола, ваш чотирилапий дослідник може зачепитись жетоном за гілку і загубити його. До того, жетони постійно брудняться, волочачись по землі. Іменні пластини ж надійно прикріплені хольнітенами до поверхні нашийника, через що вони менше брудняться і рідше губляться.
  • Комфорт. Кріплення жетона до нашийника передбачає додаткове півкільце, яке може натирати собачці шкіру або смикати за шерсть. Іменна пластина кріпиться хольнітенами, які не створюють дискомфорту. На додачу, пластина не перекручуватиметься, не соватиметься по всій довжині нашийника. Вона також не заважатиме собаці, коли той лежить чи біжить. До того, собачкам маленьких порід дуже незручно пересуватися, коли жетон, що, звисаючи мало не до землі, плутається під ногами. Ми також спостерігали за ситуацією, коли два маленькі собаки, на яких були нашийники з іменним жетоном, граючись, зачепились кільцями від жетонів. Іменна пластина виключає такі випадки.
  • Стильний вигляд. Нашийники з іменною пластиною виглядають доволі стильно та акуратно. Пластини бувають різних дизайнів, тож сміливо обирайте ту, яка найяскравіше підкреслить щоденний образ вашого пухнастика.
  • Більше місце для персоналізації. Іменна пластина, на відміну від круглого жетона, має подовгувату (прямокутну) форму, що дає можливість нанести більше символів для персоналізації у двох рядочках, що чітко читатиметься і в досить великому шрифті тексту, наприклад, ім’я хвостика та ваш номер телефону. Без жодного сумніву, ця маленька деталь служить не лише для стилю, але й безпеки чотирилапого непосиди.

                                                                                                       

 

 

 

 

 

 

Завдяки багатому вибору дизайнів іменних пластин, ваш улюбленець буде мати неповторний та унікальний вигляд. Обирайте дизайн – і таке практичне й модне рішення як іменна пластина точно припаде до душі всім собачкам.

name plate designs

Ми будемо раді почути про ваш досвід – чи подобається вашому чотирилапому нашийник з пластиною більше ніж з жетоном? Також, ви можете ділитися улюбленими фото ваших собачок в нашийниках.