Звичайно, ми б хотіли, щоб наші улюблені шкіряні вироби виглядали як новенькі якомога довше. Для покращення їхнього естетичного вигляду та збереження природних властивостей шкіри, потрібно використовувати спеціальні косметичні засоби. Перепробувавши багато з них, я обрав найкращих виробників, що пропонують ефективні, безпечні й, що більш важливо, доступні засоби для догляду за шкірою.

Хоча всі ці засоби пройшли ретельну перевірку часом, я наполегливо рекомендую вам спершу нанести невелику кількість засобу на непомітну ділянку шкіри. Коли ви повністю переконалися в безпечності цього косметичного засобу, сміливо користуйтеся ним та насолоджуйтесь вашим улюбленим аксесуаром впродовж багатьох років. Наведений нижче список підходить для шкіри Crazy Horse, зернистої шкіри «флотар», шкіри Shell Cordovan, замші, нубуку.

 

Засоби для догляду за шкірою

 

  • Collonil Carbon Pro (забезпечує ефективне захисне покриття від вологи та забруднень): перед застосуванням балон добре струсніть, а тоді рівномірно розпиліть аерозоль на поверхню шкіри, уникаючи патьоків. Після того, як виріб повністю висохне, протріть його сухою, чистою бавовняною серветкою.
  • Collonil Clean+Care Foam (забезпечує ефективний догляд за шкірою, яка намокла під дощем): розподіліть піну поверхнею шкіри сухою, чистою бавовняною серветкою. Залиште шкіряний виріб сохнути в добре провітреній кімнаті (або в кімнаті з відчиненим вікном).
  • Collonil Waterstop Colours (забезпечує ефективний догляд за подряпаною шкірою): нанесіть крем на подряпану ділянку шкіри та розітріть його сухою, чистою бавовняною серветкою.
  • Collonil Waterstop Colours and Collonil Clean+Care Foam (забезпечує ефективний догляд за шкірою в дуже кризових ситуаціях): спершу нанесіть піну на поверхню шкіри, розтираючи її сухою, чистою бавовняною серветкою. Після цього рівномірно розподіліть крем по всій поверхні. Іншою чистою бавовняною серветкою ще раз розітріть крем полірувальними рухами.

 

Догляд за шкіряними аксесуарами не такий вже й складний, як здається, чи не так? Як бонус, прогляньте це коротке відео про догляд за сумкою зі шкіри Crazy Horse.