В нас усіх різні пріоритети – кар’єра, саморозвиток, популярність, влада, гарне здоров’я.

«Але сім’я – це єдине, що справді має велике значення в житті. Це джерело наших найкращих спогадів та джерело наших найгірших спогадів. І, якими б не були наші стосунки з рідними, жахливими, нормальними чи прекрасними, ми не любимо, коли вони обриваються. Ми не любимо втрачати. І особливо ми не любимо втрачати те, що найважливіше для нас. Коли ми будемо оглядатися на наше життя в 90 чи 100 років, то жодна з цих думок не зрине: «Якби ж тільки в мене був кращий телефон!», «Якби ж тільки в мене було більше часу посидіти в інтернеті», «Якби ж тільки в мене було більше часу на роботу чи сон». Все, про що ми шкодуватимемо в цю мить: «Якби ж тільки в мене було більше часу на людей, котрих люблю». © Dennis Lloyd (переклад цитати з англійської)

Хай там як би сентиментально це не було, але ви не станете заперечувати, що це так важливо – набутися разом. І кілька простих сімейних традицій допоможуть вам в цьому.

 

«Ти така гарна!»

 

Ніколи не варто недооцінювати силу компліментів. Для когось виражати свої емоції досить складно, тому записувати їх на папері може значно все полегшити. Прикупіть собі різнобарвні нотатки-наліпки формату А5 й акуратно тримайте їх в шкіряній підставці для нотаток на видному для всіх місці. Не забувайте робити приємні записки рідним. Наприклад, готуючи ланчбокс для дітей чи чоловіка, приклейте милу записочку зі словами: «Ти зможеш!» або «Сумую і люблю».

Шкіряна підставка для нотаток також може стати чудовим місцем для збереження отриманих привітальних листівок на День народження, Різдво або ж смачних гостинців. Таким чином теплі емоції завжди нагадуватимуть про себе.

 leather paper tray small paper tray

 

«Нумо грати!»

 

Після важкого дня на роботі чи в школі зберіться всією сім’єю для спільного відпочинку за настільною грою, наприклад, Монополією, Дженгою, Скраблом, Мафією та іншими.

Набридло кожного разу шукати кубики по підлозі? На щастя, для вас є сучасне рішення – шкіряна підставка, яка служить для безпечного, легкого кидання кубиків в одному місці. Вона виготовлена з м’якої натуральної шкіри з жорсткою текстурою, щоб захищати стіл від подряпин і водночас забезпечувати вам стійку поверхню для кидання. Гладенька замшева внутрішня частина гарантує відсутність дратування від гучного, набридливого звуку падіння кубиків об стіл. Підставка йде в кількох розмірах, щоб точно задовольнити всі ваші потреби під час гри.

Додайте персоналізацію з назвою вашої сім’ї-команди, і ця підставка стане ще більш особливою!

 leather dice tray dice tray

 

«Звучить, як план!»

 

Так трапляється, що дім на маминих плечах: домашні обов’язки, підготовка до свят, планування дозвілля та будь-які ідеї, як зробити домашнє вогнище ще теплішим, – однак, в цьому мають бути зацікавлені всі члени сім’ї. Дозвольте іншим також ділитися їхніми власними ідеями стосовно того, яким має бути свято, і це, зрештою, навчить відповідальності.

Було б добре завести сімейний щоденник, щоб кожен з вас міг записувати ідеї щодо вихідних, куди поїхати у відпустку, кухню якої національності ще спробувати, де в домі ще зробити ремонт, які продукти ще потрібно купити на тиждень та багато іншого. Тримайте записник на журнальному столику біля вхідних дверей, щоб він був у всіх в полі зору. Записуйте, замальовуйте, плануйте впродовж тижня і потім разом перевіряйте нотатки в п’ятницю, щоб мати чіткий план на вихідні: «Кожен вечір п’ятниці – час для татка й мами», «Неділя – день сімейного дозвілля», «Субота – генеральне прибирання» або ж «Середа – день китайської кухні».

А шкіряна обкладинка для блокнота з м’якої натуральної надійно зберігатиме ваші ідеї впродовж років. Все що потрібно зробити, так це вибрати модель, розмір, колір та додати персоналізацію. І ця обкладинка переживе найдовші списки запланованих справ, подарунків, місць для відвідання, книг для читання, мрій.

leather notebook cover personalized notebook cover

 

«Скажіть: Сир!»

 

Робіть сімейні фото і не лише на свята – просто так. Зберігайте сімейні альбоми, вішайте улюблені фото на стіну.

Куди б ви не пішли, завжди тримайте усмішку рідних біля себе. З цим відмінно вам допоможе шкіряний фотобрелок. Він вирізняється якісною пластиною з нержавійної сталі та натуральною шкірою, щоб зберігати ваші неповторні миті не одне покоління. Причепіть його до ключів, ременя сумки, тренчика штанів – і ви ніколи не почуватиметеся самотніми. Додайте опцію друку фото вашої сім’ї на пластині та тиснення на шкіру з ініціалами, і ця маленька повсякденна дрібничка стане уособленням вашої єдності.

 personalized keychain leather keychain with photo

 

«Подорож життям разом»

 

Невеликі або ж навколосвітні подорожі допомагають зблизитися. Вирушайте в дорогу зі стильною, практичною обкладинкою для паспорта, виготовленою з натуральної італійської шкіри.

Якщо ви молодята, які планують вирушити в медовий місяць, скористайтесь почати нове подружнє життя з однаковими обкладинками на паспорт, персоналізованими вашим прізвищем. З кожним роком, коли ваше сімейне гніздо поповнюватиметься, доповнюйте ваш туристичний досвід зі все новою і новою стильною обкладинкою, щоб всі, хто б не зустрівся вам на шляху, знали, як сильно ви цінуєте час, проведений разом.

 passport holder personalized passport holder

 

«Молодець!»

 

Візьміть собі до уваги цю незвичайну ідею, яка не тільки зробить вашу сім’ю більш організованою, але й об’єднаною та вдячною. Висловлюйте подяку за будь-яке виконане прохання – дітям за допомогу по дому, чоловікові за ремонт крана, таткові за спійманого павука в кімнаті – невеличкою винагородою, як-от: 50 копійками, 1 гривнею чи навіть більшими сумами. Все в межах ваших можливостей. Кладіть заслужені гроші до монетниці, виготовленої зі зернистої шкіри «флотар» і довершеної надійним замком-защіпкою типу «поцілунок». Як тільки гаманець стане повним ваших подяк, підрахуйте назбираний бюджет та подумайте, на що ви можете його витратити: на сімейний похід в кіно, незвичайні солодощі для всіх, новий нашийник для собаки, букет для матусі чи подарунок для татка.

Персоналізуйте ваш сімейний «банк подяки» гравійованим прізвищем, і кожен гість зможе побачити наскільки вдячні ви один одному.

 coin purse leather coin purse

 

 

   А яких традицій дотримуються у ваші сім'ї?