Лише уявіть таку ситуацію. Ви прогулюєтеся парком, насолоджуючись красою природи й розмовою з близькими, і… Так, саме так. Ви чудово розумієте, що щойно трапилось, але не наважуєтесь глянути вниз. Лише одна думка не дає спокою: «Ох, хай тільки тим собачникам життя підсуне не менший сюрприз!»

Знайомо, хіба ні? Але ось в чому річ: навіть опинившись колись на місці цього горе-господаря, ви навряд чи й самі відважитесь на такий рішучий крок – прибрати «вклад» в довкілля вашого улюбленця.

Насправді прибирання за собаками – це не лише питання естетики/огиди, але й дотримання постанов органів місцевого самоврядування, і що більш важливо, екологічного добробуту. В порівнянні з країнами ЄС, громадяни яких не бачать в цьому занятті нічого принизливого, і до того, вважають це своїм обов’язком та відповідальністю, в Україні все ще спостерігається доволі низька тенденція слідування цьому негласному правилу культури вигулу собак. Все частіше можна зустріти такі жартівливі знаки на газонах: «Твій пес – твоя купа», «Любиш з собакою гуляти – люби й «купи» збирати», «Прибирати, чи не прибирати – ось в чому питання». Якщо без жартів: прибирання за улюбленцями в громадських місцях – болюче місце нашого суспільства. Однак, свідоме дотримання цього правила неможливе без чіткого розуміння причин такої посиленої уваги цій не завжди приємній справі.

Естетика. Звісно, ми всі полюбляємо гуляти чистими вулицями, парками й не переживати, що постійно потрібно дивитися під ноги. Складно отримувати задоволення від проведеного часу на свіжому повітрі, коли навколо вчувається той самий несвіжий запах.

Забруднення довкілля. Якщо ви вважаєте, що собачі екскременти з часом стануть чудовим добривом, то ви сильно помиляєтесь. Процес розкладання собачих відходів дуже повільний (зазвичай, це займає до одного року). Якщо їх не утилізувати, існує велика ймовірність того, що їх змиє в дренажну систему, що, зрештою, спричинить зараження підземних вод.

Паразити та бактерії. Екскременти собак поширюють інфекції, бактерії та паразити, що можуть зберігатися в ґрунті впродовж років, а саме: кишкову паличку, сальмонелу, гельмінти, криптоспоридіоз та інші страшні слова на -іоз,  які складно прочитати з першого разу. Щось таке підхопити – простіше простого, особливо дітям на гральних майданчиках чи собакам, які полюбляють все довкола обнюхувати. Щораз, піддаючись спокусі підгорнути «купу» листям, піском, або виправдовуючись, що зараз темно, і ніхто не побачить, просто згадайте, що ви дбаєте не лише про довкілля, але й про своє здоров’я, здоров’я своїх дітей, своєї собаки та улюбленців інших людей.

Ніхто не сперечається, що прибирання – не надто приємне заняття, але всі господарі собачок повинні усвідомлювати, що собака – це не лише веселі ігри з м’ячиком, але й велика відповідальність. Не потрібно одразу безтурботно йти собі далі, вдаючи, що нічого не сталось. Не потрібно ховатись по кущах, сподіваючись, що цього разу «пронесе».

Хоч і як сучасний ринок не намагається полегшити життя господарям, придумуючи все нові витребеньки, все, що для цього потрібно, – невеликий біорозкладний пакет для утилізації відходів. Але часто ми згадуємо про нього, коли «справу» вже зроблено, і ось – як тепер прибирати?

Саме для того, щоб уникнути таких незручних ситуацій, користуйтесь цим простим, стильним, але надзвичайно практичним аксесуаром для вигулу собак – диспенсером пакетиків для прибирання за собакою з натуральної шкіри.

В чому ж його переваги?

  • Користуючись диспенсером, ви показуєте всім іншим господарям, що прибирати за собакою – не так вже й неприємно
  • Компактний дизайн дозволяє завжди мати при собі один рулон пакетиків, і тому менша ймовірність забути його вдома; не займає багато місця в сумці
  • Кріпиться до повідця, ручки сумки чи тренчика ременя
  • Має якісні кнопки (а не замок!, що є на багатьох інших диспенсерах, пропонованих на ринку), які не рватимуть пакетики, надійно зберігаючи їх всередині
  • Має якісний люверс, що дозволяє легко відривати пакетики
  • Виготовлений з натуральної, м’якої шкіри (а не пластику!), що прослужить не один рік та з часом набуде гарного «вінтажного» шарму
  • Це чудове альтернативне місце зберігання пакетиків вдома
  • Може бути індивідуального дизайну з відтисненим іменем вашого собаки
  • Доступний в яскравих кольорах, що підходять нашийнику, повідцям і тримачам для м’ячиків

 

А що Ви думаєте про прибирання за собакою? Чи користувались Ви вже шкіряним диспенсером для пакетиків?