Фурнітура – важливий та незамінний помічник у створенні шкіряних виробів. Здебільшого вона потрібна для: функціональності виробу – наприклад, для кріплення ременя сумки до її корпусу півкільцями або хольнітенами; естетичного вигляду – вона довершує вигляд та підкреслює найкращі сторони; та позначення торгової марки виробника шкіряного аксесуару.

Я вважаю, що мінімум фурнітури – запорука вдалого, практичного аксесуара, що тільки робитиме акцент на унікальних властивостях натуральної шкіри, а не знижуватиме її природний, винятковий вигляд зайвими деталями.

Для створення виробів Hidemont я підбираю розмір та колір (сріблястий, золотистий, бронзовий) фурнітури, яка б найбільш гармонійно виглядала з тим чи іншим відтінком шкіри.

Крім того, велику увагу приділяю процесу встановлення фурнітури – або ручному, або машинному.

Для всіх шкіряних аксесуарів Hidemont я використовую виключно литу, металеву або нержавійну фурнітуру найвищої якості.

Також на кнопках та карабінах ви можете побачити логотип Hidemont.

Серед них можу виділити наступні види:

- Пряжка. Я надаю перевагу традиційним, ремінним пряжкам, а не тим, які легко розстібаються в найбільш невідповідний момент. Така пряжка допомагає з легкістю відрегулювати довжину ременя. Крім того, вона додає класичного, вінтажного, стриманого, але водночас стильного акценту. Традиційні пряжки використовуються для сумок, ременів, нашийників для собак та котів.

- D-подібні півкільця слугують для сполучення двох або більше частин шкіряних деталей виробу, як-от ременя до корпусу сумки. Вони більш надійні ніж О-подібні півкільця, оскільки в місці кріплення шкіра не вигинається, не тріскається, не стирається, тож прослужить значно довше. Такі півкільця доповнюють дизайн не лише сумок, але й косметичок та аксесуарів для улюбленців.

- Кнопка – найпоширеніший елемент шкіряних виробів для гарантії безпеки. Коли закривається, кнопка робить класний звук «Клац!». І будьмо чесні, багато хто полюбляє клацати нею, безупинно відкриваючи-закриваючи в миті неспокою чи схвильованості. Якісна кнопка гарантує легке закривання, але водночас і надійне відкривання, таким чином служачи не один рік. Ви можете перевірити якість кнопок YKK на таких виробах Hidemont, як: підставках для дрібниць, обкладинках для блокнотів, гаманцях, органайзерах, футлярах для окулярів та багатьох інших. Для шкіряних візитниць, однак, як на мене, краще підходять маленькі вшиті плоскі магніти, які не перенавантажують лаконічний дизайн.

- Карабіни сприяють легкому кріпленню до D-подібних півкілець. Вони досить міцні й тому часто використовуються для шкіряних виробів, які передбачають збільшене навантаження, як-от для сетчелів, нашийників та повідців для собак.

- Найбільшою популярністю у сфері шкіргалантереї користуються хольнітени. Попри їхній маленький розмір, хольнітени – найважливіша деталь для скріплення різних частин виробу докупи, наприклад прилаштування ручки до корпусу сумки, перекладини перенісся до внутрішньої частини футляра для окулярів, або D-подібні кільця до поверхні нашийника чи повідця. Хольнітети додають лаконічного акценту всім шкіряним аксесуарам.

- Я впевнений у якості замків, які легко ковзають, забезпечуючи швидкий доступ до необхідних речей в будь-яку мить та безпечне зберігання. Наші косметички, сумки довершені найякіснішими замками для практичного використання на кожен день та під час подорожей.

- Іменні пластини фіксуються лише до нашийників для собак та котів і, в основному, з двома цілями: безпеки (господарі можуть додати гравіювання їхнього номера телефону) та стилю (господарі також можуть похвалитися новим аксесуаром для улюбленців, що гармоніює з простим дизайном). Окрім того, іменні пластини кращі за іменні жетони, бо вони не бряжчать при кожному русі собаки, не бряжчать об миску.

- Замки-защіпки  надійно закривають гаманці та сумки. Їх три види: замок-защіпка типу «поцілунок», поворотний замок та портфельні замки.