Можливо, комусь з нас досить незвично бачити котів в нашийнику. Однак насправді нашийник для котів, так само як і нашийник для собак, – це обов'язковий аксесуар для домашніх улюбленців, про який ви повинні знати. Вважаєте, що одягати нашийник на котів, небезпечно? Або ж навпаки, що не одягати нашийників на котів, небезпечно? Попри всі суперечливі думки про те, чи повинні коти носити нашийники, ви завжди повинні ставити безпеку вашого вихованця на перше місце.

В цій статті ми обговоримо, чому коти не люблять носити нашийники, в чому переваги привчання котів до нашийників, як вибрати найкращий ошийник для кошенят, зі скількох місяців можна одягати на кошенят і як одягнути нашийник на кота крок за кроком.

Якщо ви цікавитесь такою статтею, це означає, що ви вже провели ґрунтовне дослідження цього питання і, зваживши всі за, проти та можливі ризики, прийняли відповідальне рішення привчити вашого котика до нашийника. Важливо зазначити, що наші поради виключно загального характеру й базуються на рекомендаціях ветеринарів.

 

Чому коти не люблять нашийники?

 

Після нескінченного пошуку котячих нашийників ви нарешті знайшли найкращий з них, – той який буде дуже мило виглядати на вашому маленькому приятелю. Схвильовані, ви поспішаєте одягнути нашийник на вашого котика. «Ой, як гарно!» – думаєте ви. Переконавшись, що котик не збирається його здерти з себе, ви повертаєтесь до своїх справ. Але через півгодини знаходите нашийник десь на підлозі. Тепер вже спантеличені, ви пробуєте одягнути нашийник знову, але ж все дарма – котик навідріз відмовляється його надіти. Якщо ця ситуація здається вам знайомою, ви неодмінно мусите прочитати цю статтю.

Перш за все, ви маєте зрозуміти, що природа бере своє. Через природні інстинкти коти не полюбляють, коли обмежують їхню свободу, і тому, на відміну від собак, їх не так легко одомашнити.

Дискомфорт – найбільш поширена причина, чому котик відмовляється носити нашийник. Неякісні аксесуари дуже часто натирають шкіру, тягнуть за шерсть, заважають під час гри або лякають брязкотом іменного жетона.

Саме той факт, що котик кусає нашийник, чухає шию, намагаючись позбутись зайвого, й при цьому несамовито нявчить, свідчить про те, що цей аксесуар незручний, і його потрібно замінити іншим, значно комфортнішим та якіснішим. Потрібно вибирати такий повсякденний аксесуар, який був би м'яким, легким і правильного розміру. Обов’язково, це повинен бути іменний нашийник для кота. Hidemont пропонує багату онлайн-колекцію якісних нашийників для кошенят і дорослих котів. Природні властивості натуральної шкіри забезпечують гладку, м'яку текстуру, красивий вінтажний вигляд і нетоксичний дизайн. Крім того, коти дуже чутливі до запахів, тому вони ніколи не будуть носити нашийник з характерним хімічним запахом. Дізнайтеся більше про те, як вибрати нашийник для котів.

 

Чи треба котам ошийник?

 

Ошийник для кота – обов'язковий аксесуар на кожен день, оскільки він виконує важливу функцію ідентифікації вашого улюбленця. Це також найпростіший та найпрактичніший спосіб гарантувати безпеку вашого хвостатого приятеля. Він чудово підходить для котиків, які живуть як в приватному будинку, так і у квартирі.

 

safety cat collar

 

Якщо ви дуже часто залишаєте свого котика без нагляду, і він часто гуляє околицями будинку, втрапляючи в якусь халепу, то якісні нашийники з безпечною відривною пряжкою стануть для вас справжньою знахідкою. Надійна пряжка відстібається, коли котик за щось зачіпається чи заплутується. Цей іменний нашийник для кота завжди допоможе вашому пухнастику повернутися додому. До того, нашийник – це очевидна ознака того, що кіт, який забіг занадто далеко, загубився, не бездомний і потребує допомоги. Він буде запобігати підгодовуванню котика вашими сусідами. Якісні нашийники з безпечною відривною пряжкою – гарна альтернатива першому нашийнику для кошенят.

 

breakaway buckle cat collar

 

Ваш котик дуже спокійний і не має звички шукати собі пригод деінде? Ваш котик не лазить по деревах і не забирається в місця з обмеженим простором? В такому випадку, ошийник для кота з класичною пряжкою – саме для вашого чотирилапого. Найкраще такий вид нашийників підходить для котів, які живуть у квартирі, тому що ви завжди можете бути впевнені в безпеці кота, якщо той вискочить у відчинені двері, і саме іменний нашийник для кота пришвидшить ваше возз'єднання.

Будьмо відвертими, ми всі полюбляємо наряджати наших улюбленців у гарненькі аксесуари, як-от нашийники, а також робити подарунки нашим улюбленцям чи улюбленцям наших близьких, і зовсім неважливо, на якусь особливу подію чи просто так. І шкіряні нашийники з класичною пряжкою компанії Hidemont, доступні в красивих кольорах, виготовлені вручну з любов'ю, щоб підкреслити унікальний характер та стиль всіх котиків. Звичайно, щоб отримати справжнє задоволення від вигляду вашого улюбленця, вам потрібно спершу з’ясувати, як одягнути нашийник на кота без стресу для вас обох.

Завжди мріяли про прогулянки пейзажною алеєю зі своїм муркотиком? Ваша мрія може стати реальністю, якщо ви почнете кожного дня вчити котика носити цей аксесуар. Hidemont пропонує високоякісні зручні класичні нашийники для котів, що довершені надійною фурнітурою (дізнайтесь більше про види фурнітури, яка використовується для всіх шкіряних аксесуарів для улюбленців) і, зокрема, якісним півкільцем, яке дає вам можливість прикріпити повідець до нашийника і насолоджуватися прогулянкою з вашим кошеням.

Отож, існує безліч переваг від привчання котика до нашийника, тому варто якомога швидше дізнатись, як одягнути нашийник на кота.

 

Коли слід починати привчати кота до нашийника?

 

Вік 6 місяців – найкращий час, щоб ваш улюбленець почав звикати до нашийника. Якщо ви візьметесь за це раніше, то можете не тільки зіткнутися з відмовою кошеня його одягати, але й травмувати котика. В тому разі, якщо ви не впевнені, зі скількох місяців можна одягати на кошенят нашийник, ви завжди можете звернутись до ветеринара за більш детальною консультацією. Майте на увазі, що найбезпечніший нашийник на кошенят – з надійною відривною пряжкою. Він – чудова альтернатива першому нашийнику, завдяки м'якому, комфортному, легкому та гарненькому дизайну. Окрім того, нашийники з натуральної шкіри дуже легко чистити. Ознайомтесь з нашими простими порадами про те, як доглядати за шкіряними виробами. Маленькі кошенята, які ще недостатньо дорослі, щоб керувати свою поведінку та передбачати можливі ризики, завдяки такому нашийнику зможуть уникнути нещасних випадків. Разом з нашими іншими шкіряними аксесуарами для котів, персоналізований ошийник для кота з безпечною відривною пряжкою стане ідеальним й практичним шкіряним подарунком для власників домашніх тварин.

 

gifts for cat lovers

 

Цілком очікувано, що ваше кошеня спершу не захоче одягати нашийник, але вам не варто бути надто наполегливими та нетерплячими. Замість того, щоб насильно примушувати котика носити нашийник, розгляньте наші прості та, головне, дієві поради, як привчити кота носити нашийник.

 

Покрокова інструкція як одягнути нашийник на кота

 

  • Перевірте якість нашийника

Перш ніж почати привчати котика до нашийника, переконайтесь, що вибраний вами аксесуар зручний, м'який та потрібного розміру, а також перевірте, чи фурнітура, і особливо, відривна пряжка, якісна та працює, як слід.

  • Познайомте кота з новим аксесуаром

Важливо перед привчанням познайомити вашого улюбленця з новим аксесуаром. Дозвольте пухнастику обнюхати нашийник та, якщо на ньому причеплено іменний жетон, – звикнути до його бряжчання.

  • Створіть асоціацію нашийника з чимось приємним

Далі зробіть так, щоб котик асоціював нашийник з чимось приємним та безпечним, наприклад, зі смаколиком чи іграшкою. Гарною ідеєю буде покласти нашийник на підлогу чи стіл, порозкидавши навколо нього трохи корму.

  • Дозвольте котові звикнути до ваги нашийника

Коли ви бачите, що котик розслаблений та задоволений, ви можете спробувати покласти нашийник на шию, не застібаючи пряжку. На цьому етапі ваш улюбленець повинен звикнути до ваги нашийника та відчуття, що щось знаходиться на шиї. Акуратно зніміть нашийник, похваліть котика ласощами й знову покладіть нашийник на шию.

  • Застебніть нашийник

Якщо котикові він не заважає, почніть легко застібати пряжку, але таким чином, щоб нашийник не давив і не спричиняв дискомфорту. Знову похваліть смаколиком і дістаньте улюблену іграшку, відволікаючи кота від думки, що щось знаходиться навколо шиї, і знову порадуйте котика ласощами.

  • Повторяйте процедуру кожного дня

Пам'ятайте, що перші тренування повинні тривати не більше кількох хвилин, і для наступних слід поступово збільшувати час. Повторяйте процедуру кожного дня і будьте терплячі, якщо результат не одразу виявиться таким, як ви очікували.

 

Чи були вам корисними ці поради, як правильно вчити кота носити нашийник? Будемо раді почути про ваш досвід.