Hidemont – це сучасна майстерня з виготовлення аксесуарів з натуральної шкіри. Наша команда майстрів постійно прагне розвивати цінності, що визначають нашу пристрасть до створення шкіряних виробів. Hidemont виробляє якісні аксесуари, які служитимуть не одне покоління. Hidemont виробляє практичні аксесуари, призначені для задоволення потреб сучасних людей. Hidemont виробляє ексклюзивні аксесуари, які покликані підкреслити вашу індивідуальність.

Hidemont пишається тим, що пропонує велику колекцію виробів з натуральної шкіри, які можуть бути персоналізовані й стати єдиними у своєму роді аксесуарами чи приємними подарунками, що несуть особливий сенс. Привносячи маленьку частинку вашої особистості та втілюючи у життя всі ваші творчі ідеї на шкіряному виробі, ми хочемо зробити його цінним джерелом вашого самовираження та натхнення. І ми раді, що ваші ідеї персоналізації завжди надихають нас на створення аксесуарів, які є не чим іншим, як проявом унікальності та індивідуальності.

Кожен виріб зі шкіри ви можете персоналізувати на ваш смак, щоб підкреслити свій стиль та стиль ваших близьких.

Чому персоналізовані аксесуари вибирають частіше, ніж неперсоналізовані?

 • Персоналізовані аксесуари виглядають абсолютно неповторними – у вас, наприклад, будуть шкіряні обкладинки для блокнотів, яких більше ні в кого немає
 • Персоналізовані аксесуари несуть в собі певний сенс та історію – наприклад, персоналізовані шкіряні обкладинки для паспорта з тисненням прізвища – це популярний вибір молодят для майбутньої весільної подорожі, що символізує всі дороги, які їм належить пройти разом. Дізнайтесь більше про сімейні шкіряні традиції для об'єднання членів вашої родини
 • Персоналізовані аксесуари багато розповідають про свого власника
 • Персоналізовані аксесуари як найкращі подарунки без слів демонструють вашу безумовну любов до одержувача

Персоналізація – поширений спосіб надати унікальність повсякденним предметам, брендувати їх та зробити по-справжньому індивідуальними подарунками. Ви можете персоналізувати будь-які шкіряні вироби Hidemont, обравши метод тиснення або лазерне гравіювання.

Ця стаття розповість вам більше про різницю між тисненням і гравіюванням, що таке лазерне гравірування на шкірі, який тип шкіри найкраще підходить для лазерного гравіювання, які переваги гравіювання у порівнянні з тисненням на шкірі. Ви також можете прочитати певні ідеї лазерного гравірування і знайти для себе цікаві дизайни.

 

Тиснення та лазерне гравіювання

 

Тиснення – це процес холодного або гарячого нанесення написів і візерунків глибоко на поверхню шкіри за допомогою преса. Простіше кажучи, металеві штампи у формі букв або візерунків глибоко вдавлюються в шкіру для створення рельєфних відмітин.

У кожній картці виробу ми надаємо можливість персоналізації тисненням тексту та / або однієї з картинок з нашої палітри в тих місцях, де вони будуть виглядати найкраще.

Крім того, ви можете персоналізувати виріб на замовлення будь-яким зображенням, яке забажаєте, надіславши нам чорно-біле векторне зображення, щоб ми могли виготовити металевий штамп у формі надісланого вами зображення і відтіснити його на шкірі. Однак виготовлення виробу з індивідуальним тисненням займає більше часу, тому, будь ласка, враховуйте це при замовленні подарунків для своїх близьких.

Гравірування – це процес нанесення написів і візерунків на поверхню шкіри за допомогою лазерного верстата. Лазерний промінь нагріває поверхню шкіри, випалюючи й випаровуючи її зовнішній шар.

Ми пропонуємо якісне і швидке гравіювання не тільки на шкірі, але і на нержавіючій сталі. Читайте докладний огляд лазерного гравіювання на металі.

Важливо зазначити, що певні види персоналізації мають кращий вигляд на певних видах шкіри. Тиснення має чіткіший вигляд на шкірі Crazy Horse, а гравірування краще підходить для флотару та натуральної шкіри рослинного дублення.

Нижче наведено приклад тиснення на двох різних видах шкіри. Через унікальну текстуру флотару тиснення на цій шкірі виглядає ледь помітним.

 

crazy horse leather pebbled leather

Шкіра Crazy Horse                                                                      Флотар

 

Для порівняння ми також наводимо приклади гравіювання на цих самих видах шкіри.

 

engraving on crazy horse leather engraved on pebbled leather

Шкіра Crazy Horse                                                                       Флотар

 

Текст, вигравійований лазером на шкірі Crazy Horse, виглядає не дуже природно й естетично. Зовнішній шар шкіри Crazy Horse оброблений жиром, який під впливом тепла лазерного променя перетворюється в мікросажу. Через це вигравійований текст на цій шкірі виглядає брудним. З іншого боку, текст, вигравійований лазером на флотарі, надає додаткову красу і вишуканість властивостям натурального матеріалу.

Важливо сказати, що, залежно від виду шкіри, в кожній картці виробу ми пропонуємо найкращий вид персоналізації – тиснення або гравірування. Однак, зв'язавшись з нами, ви також можете отримати персоналізацію на замовлення.

 

Що таке гравірування на шкірі

 

Шкіра – один з найміцніших, еластичних і привабливих матеріалів з м'якою та вінтажною текстурою. Натуральні властивості шкіри роблять її надійним матеріалом, стійким до розтягування, розриву і проколів, що дає певну свободу в методах персоналізації шкіряних виробів.

Загальновідомо, що натуральна шкіра – найпопулярніший вибір людей, які цінують якість і екологічно привабливий зовнішній вигляд, поєднані в одному аксесуарі. Дедалі більший попит на виготовлення виробів зі шкіри означає, що відповідно існує й високий попит на їх персоналізацію. Шкіряні ремені, гаманці, ремінці для годинників, браслети та брелоки можуть бути цілком ексклюзивними, щоб стати вашими новими улюбленими речами для повсякденного використання, подорожей або щирими подарунками для неї, які нестимуть в собі багато сенсу та любові.

Натуральна шкіра виділяється своєю міцною, але еластичною текстурою, що робить її ідеальним матеріалом для виконання глибоких надрізів на поверхні, які не зникнуть з часом, і, таким чином, це найкращий вибір для лазерного гравіювання.

Як і будь-який інший екологічний матеріал, шкіра піддається впливу температури. Щоб забезпечити найкращий сервіс гравіювання на шкірі з відмінною якістю, я ретельно вивчив, це питання і знайшов найкращий лазерний верстат. Літери та ескізи наносяться на поверхню шкіри вузьким лазерним променем. Температура та глибина променя контролюються комп'ютерним програмним забезпеченням, і це гарантує, що шкіра не загориться, не пропалиться чи поморщиться, і при цьому максимально збереже свій природний вигляд.

 

Яка шкіра найкраще підходить для лазерного гравірування

 

Для досягнення очікуваної якості, довговічності та делікатності гравіювання на шкірі, ми рекомендуємо вибирати натуральну шкіру, зовнішній шар якої не оброблений жиром. Під час лазерного гравірування тепло променя випалює поверхню шкіри, оброблену жиром, перетворюючи його на мікросажу. Що стосується лазерного гравіювання на шкірі Crazy Horse, то значним недоліком такої персоналізації є те, що шкіра втрачає свою природну красу і виглядає брудною.

Флотар та натуральна шкіра рослинного дублення – найкращий варіанти для лазерного гравірування на шкірі, які не набувають неприємного запаху згорілої шкіри під час обробки.

Крім того, в результаті лазерного гравіювання на флотарі ви отримаєте чіткий, красивий текст чи ескіз темного, майже чорного кольору. І саме тому краще вибирати світлі відтінки флотару, а не темні. В такому разі лазерна гравіровка буде виглядати акуратно та контрастно на фоні світлої шкіри.

 

Переваги лазерного гравірування шкіри:

 

 • Відсутність ризику людської помилки. Комп'ютерне програмне забезпечення керує лазерним верстатом. І саме таке технологічно розвинене обладнання дозволяє гравіювати шкіру без виробничого браку.
 • Швидкий процес. Завдяки лазерному гравіюванню, отримання бажаного результату займає менш як хвилину.
 • Точний процес. Лазерне гравірування передбачає надзвичайно вузькі надрізи на поверхні шкіри, і тому вони виходять максимально точними.
 • Акуратний, чіткий вигляд. Колір вигравійованих на шкірі літер та ескізів темний, майже чорний, і його чудово помітно на шкірі.
 • Довговічність. Лазерні верстати роблять глибокі надрізи на міцній, але м'якій поверхні шкіри. Це гарантує, що гравірування не облущиться, не потьмяніє і не зітреться з часом.
 • Універсальність персоналізації. На відміну від тиснення, лазерне гравірування найкраще підходить для подарунків на замовлення, оскільки цей варіант дає вам свободу та дозволяє реалізувати творчі ідеї.

 

Ідеї для гравіювання

 

Лазерне гравірування – більш гнучкий та універсальний спосіб персоналізації, ніж тиснення, оскільки ми можемо зробити його відповідно до ваших потреб та смаку. І ось кілька ідей для гравіювання, на які вам варто звернути увагу.

 

 • Розмір і довжина

 

Може трапитися так, що ви хотіли б нанести гравіювання на гаманці, прикрасивши його своїм улюбленим висловом. Але текст здається занадто довгим і навряд чи поміститься на виробі. Насправді тут вам допоможе лазерне гравіювання.

 

 size of engravingsize of engraved text of pebbled leather

 

Ви можете персоналізувати шкіряний виріб текстом потрібної кількості символів та довжини, оскільки завдяки лазерному гравіюванню ми з легкістю можемо підібрати потрібний вам розмір тексту чи ескізу.

Чоловічий ремінь з натуральної шкіри рослинного дублення з вигравійованим посланням стане найкращим подарунком для нього, який розтопить його серце на День народження, річницю, День батька чи Новий рік.

 

mens belt

 

 

 • Різноманітність шрифтів

 

Додайте особливий штрих до виробу зі шкіри, вказавши при замовленні шрифт, який вам подобається – звичайний, прописний, каліграфічний або зі спеціальними символами – і який би ви не вибрали, ваше повідомлення звучатиме більш персонально.

 

 

 different fonts of engraved textfonts of engraved text

 

 

 • Складні ескізи

 

Проявіть свій творчий потенціал та індивідуальність, персоналізувавши щоденні аксесуари, наприклад, гаманець не лише текстом, але й ескізом. Технологія лазерного гравіювання дозволяє наносити точний і глибокий малюнок на поверхню шкіри, так що найдрібніші деталі будуть чітко видні й не потьмяніють з часом. Все, що вам потрібно зробити, це надіслати нам чорно-білий векторний файл ескізу, який ви хочете нанести на шкіряний виріб, і гравіювання на гаманці ідеї ваші неодмінно втілить в життя. Нижче наведено приклад вишуканого дизайну для гравіювання на гаманці чи будь-якому іншому шкіряному аксесуарі.

 

 

 designs of engravingengraving ideas

 

 

 • Логотип

 

Якщо ви шукаєте більше ідей гравіювання шкіри, візьміть до уваги нашу пропозицію гравіювання логотипа на шкіряних аксесуарах. Шкіряні подарунки з логотипом компанії – це аж ніяк не подарунки «для галочки», а практичні, стильні та значущі подарунки для команди вашої мрії, привітальні подарунки для нових працівників, а також подарунки клієнтам та партнерам. Дізнайтеся більше про корпоративні подарунки і як їх замовити.

 

 

 engraved logoengraved logo ideas

 

 

Необхідно відзначити, що результат залежить від розміру виробу зі шкіри, і не кожен аксесуар Hidemont можливо персоналізувати на замовлення. Будь ласка, зв'яжіться з нами з будь-яких інших питань, що стосуються персоналізації.

 

Висновки

 

Hidemont із задоволенням виробляє ексклюзивні шкіряні аксесуари, які не схожі на будь-які інші. Щоб зробити їх саме такими, як ви побажаєте, наша команда пропонує вам два види персоналізації, а саме тиснення і гравіювання.

Рекомендовано наносити тиснення на натуральну шкіру, оброблену жиром, як от на шкіру Crazy Horse, в той час, як гравірування краще підходить для шкіри рослинного дублення і флотару.

Лазерне гравірування – популярний спосіб надати унікального акценту повсякденним речам та подарункам.

Hidemont пишається тим, що використовує передові технології, такі як автоматизовані лазерні верстати, щоб гарантувати швидкий, точний, привабливий і довговічний результат.