Просто на той випадок, якщо вам колись було цікаво, яке ж золоте правило досягнення успіху, то подумайте над цим

Зачекайте, поки у вас з’явиться ідея ⇒ запишіть її ⇒ спробуйте втілити її в життя ⇒ спробуйте ще раз ⇒ і ще раз ⇒ насолоджуйтесь результатом!

Багато психологів стверджують, що коли ми записуємо свої ідеї, ми вже на півшляху до їхньої реалізації. А пояснення цьому доволі просте: ідея на цьому етапі вже стала дійсністю, реальністю, яку ми можемо побачити, а не лише абстракцією. Отож, ми підсвідомо намагаємося здійснити її, чітко та об’єктивно прораховуючи терміни виконання, перешкоди, а також потребу можливої супутньої допомоги.

Несподівано у вас з’явилась геніальна ідея, але ж ні!  Немає куди її записати, і поки ми шукаємо щось під рукою, Муза нас покидає. А блокнот – це саме те, що виручить вас при раптових поривах натхнення. Записуйте, малюйте, зарисовуйте, складайте списки чи хоч пишіть закарлючки для свого задоволення. Мрійте, плануйте, творіть, будьте новаторами чи просто виражайте свої почуття в кінці робочого дня – використовуйте свій блокнот як заманеться, і не думайте про свій вік, тому що блокнот – це особливий, інтимний простір вашої уяви. Занотовуйте в ньому так, наче ніхто за вами не спостерігає. Блокнот завжди під рукою, і навіть якщо, засинаючи, у вас з’явилась чудова ідея, блокнот допоможе вам надійно зберегти її й не забути до ранку.

Без сумніву, нам всім зручно користуватися сучасними електронними планерами, але особисто мені приносить неймовірного задоволення просте викреслювання ручкою виконаних пунктів в моєму списку справ, списку покупок, списку місць, які потрібно відвідати, списку книг, які потрібно прочитати.

Блокноти – це універсальні щоденні помічники, ідеальні для всіх людей:

  • Студента, хто записує лекцію
  • Мами чи бабусі, хто зберігають сімейні рецепти
  • Секретаря, хто занотовує важливі повідомлення від керівника
  • Підлітка, хто веде щоденник
  • Відповідального працівника, хто уважно веде протокол кожної зустрічі
  • Поета-початківця чи професіонала, хто пише геніальні (чи не дуже) вірші

Записник також стане чудовим подарунком для вашої коханої людини – просто напишіть в ньому кілька комплементів чи зізнання в почуттях.

Такі необхідні та цінні речі потребують надійного захисту. Я радо пропоную колекцію шкіряних обкладинок для любителів блокнотів, митців та зайнятих людей, що прагнуть впорядкувати свій порядок денний. Будьте певні, що обкладинки Hidemont ідеально підходять всім популярним брендам блокнотів, таких як Moleskine, Leuchtturm, Field Notes, Hobonichi та іншим.

Moleskine – італійський бренд високоякісних блокнотів – нелінованих, в лінійку, дотованих та в клітинку. Щоб задовольнити ваші щоденні потреби компанія пропонує на вибір блокноти з твердою та м’якою обкладинкою, розміри XS, pocket, M, L, XL, 2XL, A4, а також чорного, блакитного, коричневого, жовтого, червоного чи зеленого кольорів.

 

moleskine cover

 

Ці практичні блокноти порадують вас такими особливостями, як:

    • Інформаційна сторінка для запису персональних даних, що вам легко повернули блокнот в разі його втрати
    • Поділ сторінок на секції
    • Сторінка з важливою інформацією для туриста
    • Набір наліпок для персоналізації ваших планів
    • Мінімалістична закладка-лясе
    • Еластичний фіксатор-резинка
    • Заокруглені кутики сторінок
    • Зручна кишеня на зворотному боці обкладинки для зберігання нотаток
    • Безкислотний, вологостійкий папір приємного відтінку слонової кістки
    • Тверда обкладинка навіть для найменших розмірів блокнотів

Leuchtturm – це німецький бренд блокнотів. На перший погляд, між ним та Moleskine немає істотної різниці, але це не зовсім так. Перш за все, найбільш очевидна відмінність полягає в нижчій вартості Leuchtturm. Але це ніяк не впливає на якість блокнотів. Крім того, Leuchtturm відрізняється від Moleskine такими характеристиками, як:

 

           •Нумерування сторінок

           •Таблиця для заповнення змісту

           •Цупкий папір, крізь який не просочується чорнило

           •Можливість отримати блокнот із двома закладками-лясе замість однієї

 

leather notebook cover 

 

Так само як Moleskine, Leuchtturm має:

           •Безкислотний папір

           •Еластичний фіксатор-резинку

           •Зручну кишеню на зворотному боці обкладинки для зберігання нотаток

           •Набір наліпок для персоналізації планів

 

Блокноти Leuchtturm доступні в 4 розмірах: Master, Medium, Pocket та Reporter pocket.

Для обох блокнотів Moleskine та Leuchtturn, я пропоную якісні шкіряні обкладинки зі зручним вирізом для еластичного фіксатора-резинки.

Field Notes – це американський виробник планерів. Мушу зауважити, що ці блокноти уособлюють неабиякий мінімалістичний підхід. Нічого зайвого – цупкі крафтові паперові сторінки зі заокругленими краями, надійно зшиті разом.

 

 

field notes cover

 

 

Записники Field Notes максимально компактні: 8,9 х 14 см, і тому легко поміщаються в кишеню, хоч і мають достатню кількість, потрібну для враження думок, а саме 48 сторінок. Шкіряні обкладинки для блокнотів Field Notes мають кілька окремих відділень для кредиток, петельку для ручки та надійну кнопку.

Цікаво, що Field Notes – перша компанія, що почала виробляти блокноти для тих, хто пише лівою рукою.

Hobonichi – японський виробник блокнотів. І хоч недавно компанія випустила нову колекцію нелінованих блокнотів, здебільшого ви можете придбати блокноти в клітинку, що певною мірою незручні у використанні, бо вони істотно обмежують вагу свободу в написанні. Різнобарвні позначення секцій – доволі цікаве рішення для організації ваших планів. Однак, блокноти Hobonichi мають дуже тонкі сторінки, крізь які просочується чорнило і які не надто вологостійкі.

Особисто мені не дуже комфортно записувати щось між нескінченними японськими ієрогліфами без жодного перекладу, ні англійською, ні тим паче українською. Для цього блокнота чудово підходять всі моделі шкіряних обкладинок Hidemont формату А5.

 

hobonichi leather cover

   

А для чого використовуєте блокнот ви?